reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

A co tu tak pusto??? Życzyłyście wczoraj miłego weekendu i już tu nie zagladacie? A mi się nudzi, sprzątać mi nie wolno, mąż wróci o 15 i tak pustu mi tu samej:-(.
 
reklama
Witaj Nuska,juz nie jestes sama.I faktycznie cos pusto na tym naszym forum.:szok:

My z mezem niedawno wstalismy i pierwsze co to trzeba bylo jechac do sklepu po zakupy bo w lodowce juz tylko swiatlo zostalo.U nas pogoda niezaciekawa,jakos tak pochmurno i spewnoscia znowu bedzie padac:wściekła/y:.Jeszcze do tego jestem niewyspana bo sasiedzi bawili sie na ogrodku do 6 rano i nieobchodzilo ich to ze sa osoby ktore chcialy by sobie pospac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Kobietki pobutka i piszcie tu do nas!!!!!!
 
Jestem, jestem, zgłaszam się!

Dopiero teraz, bo właśnie wróciliśmy ze spacerko-zakupów w Goerlitz. Pogoda dzisiaj jak dla mnie miodzio, zero słoneczka (choć co jakiś czas wyściubia nos zza chmur) i cieplutko. Po nocnych burzach powietrze się oczyściło i jest naprawdę przyjemnie. Mam nadzieję, że się nie rozpada, bo wieczorem zamierzamy wybrać się na koncert w plenerze.

A teraz zmykam, bo obiad trzeba upichcić... Trzymajcie się, babeczki!
 
O jak miło to jednak jeszcze ktoś tu zagląda. U mnie przed chwilą skończyła się burza. A ja właśnie objadam się truskawkami ze śmietanka oczywiście:-) a co tam troszkę kalorii się przyda.

Andżelika to widzę, że nie pospałaś wczoraj a swoja drogą to niezłą imprezę mieli Ci sąsiedzi skoro do 6 rano trwała to jak wesele;-).
Atruviell koncert w plenerze brzmi super:-) życzę udanej zabawy (no i bez deszczu). Ale faktycznie po burzy to takie super powietrze jest właśnie otworzyłam wszystkie okna i tak miło się zrobiło.

Dziewczyny widziałyście to body z nadrukiem babyboom super:) wydaje mi się że to fajny pomysł. No tylko my musimy poczekać na kolejne lato bo na to się juz nie załapiem:) Co o tym myślicie?
 
Nuśka - chyba, ze zamówimy takie na siebie, hehe.
Atruviell - co nakupowałaś? ale Ci zazdroszczę tych sklepów za miedzą, ech...

Faktycznie dziś puchy :-) Nawet nasz Tygrysek dziś cichutki!
 
tygrysej milczał bo cały dzień chodził naminowany.
przyjechał teściu i od samego przyjazdu miał w sobie jakąś manię prześladowczączy coś takiego i tak mnie w pienił że przestałam się do niego odzywac, wogóle to się napił z moim sąsiadem i takie cuda wymyślał a najgorze to to że B pojechał na noc do pracy a ten wymyslac zotał na noc.
bo z moim teściem to jest tak, że on jest rozwiedziony z teściową i jak był młodszy to miał kiepski kontakt z dziemi i wogóle to jak popije to straszny awanturnik, orenił się drugi rraz i też mu to małzeństwo nie wyszło teraz ma taką grażynkę i wyglądaja n azgrana parę.
nie mogę o nim za dużo źlemówi bo teraz bardzo nam pomaga finansowo B twierdz że trzeba go "doic" za to że ich zotawił i że jak on tej kasy nie wyciągna to zrobi to ktoś inny - obcy.
nawed się przez tego chłopa poryczałam dobrze że biorę tą nospę bo bym pewnie z nerwów skurczy dostała, bo ja troszkeemocjonalnie podchodze do takich rzeczy.
 
Tygrysku - mam nadzieję że teściu szybko wyjedzie, a może już pojechał?

Dziewczyny, wstaję sobie dzisiaj rano, oglądam się w lustrze, a tu ta kreska do pępka mi się zrobiła! Wczoraj nie było, dzisiaj jest, dość jasna, ale jest. Oczywiście wstawię zdjęcie na galerii :-)
 
codo tescia to jeszcze jest i dalej szuka zwady, ale jamam dosy udawania że nic się nie dzieję i wkońcu zobaczy,przeciezjest u mnie na moim gruncie, niech już ten B wstaje to może on z nim pogada,całąnoc źle spałam przeztego burka.
codo takiej kreski to ja wpierwszejciąży nie miałam i teraz też pewnie nie będę miebo to zależy od karnacji, za to mam ciemniejszy kolor naokoło ust i troszke twarz obrzekniętą.
 
Carioca77 ja też mam taką kreskę do pępka i trochę nad taka jasno brązowa. A z tym body to masz racje chyba że na siebie zamówimy;-);-):-). Ale jakbyśmy jednak kiedyś zrobiły spotkanie to fajnie by było gdyby maluszki miały takie same body no nie?:-)

Tygrysku czas pożegnać teścia szkoda nerwów i masz całkowitą racje on przecież jest u Ciebie a nie na odwrót.
 
reklama
Witam w niedzielne poludnie.Pisze z laptopa kolezanki,ktora ma tu wszystko po francusku,i nie mam polskich liter.U nas dalej pogoda pod psem,siedzimy w domu i ogarnia nas pomalu marazm,zaraz moj maz idzie do pracy i wtedy to sie juz z Lili zanudzimy:confused2:
Tygrysku-zycze szybkiego wyjazdu tescia,tylko to chyba moze poprawic Ci humor.
Andzelika-u nas jest to samo z tymi imprezami,sa tu domki,w ktorych mieszkaja glownie Slowacy,Rosjanie i jeden nasz domek Polakow. No i jak nadchodzi weekend,a jeszcze jest cieplo to impreza za impreza w ogrodkach, a my akurat na ogrodek mamy okno. Tez kiedys nie spalam pol nocy przez nich, a tu jeszcze goraco bylo, a okna juz w zaden sposob nie dalo sie otworzyc...
Carioca-ja jeszcze kreski nie mam,ale przy Lilce mialam,pewnie sie jeszcze pojawi. Natomiast zauwazylam pierwsze kropleki siary :tak:. Fajnie,juz sie nie moge doczekac az bede karmic dzidziusia.
Uciekam robic obiad,bo moj malzonek za niedlugo umyka do pracy.
 
Do góry