reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Doti - mysllam nawet o tym online...ale wykonanie makijazu ciezko jest objasnic slowami. Tzn mozna ale efekt moze byc relatywny. No chyba ze bym sama siebie krecila na video ale nawet nie mam sensownej kamerki wiec lipa. A\zreszta to moja facjata nie wasza :-pMoge ogolnie co i jak objasnic ale szczegoly jak nakladac i konkretnie w ktorym miejscu powieki cien czy roz to wymaga precyzji, ....wlasnie czynnosci manulanych hehe..a czesto jeden milimetr nie w te strone z cieniem czy linerem zmienia wyraz twarzy i ogolny efekt o 180 stopni. I moze wyjsc kaszana...

Ide na montaz tej cholernej szyby samochodowej:baffled:...ze Staskiem rzecz jasna.I bed sie wloczyc po ulicach z wozkiem przez 3 godziny:wściekła/y: a na dwoerze pizdziawica chyba:wściekła/y: brrrr
Do pozniej!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zostajemy bo mój A naprawdopodobniej w sobotę wyjeżdża. Znaczy trzeba się cieszyć bo dostał fajną pracę ( i to szybko bo zaczął szukać tydzień temu). I smucić bo marne są szanse na wspólne swięta w domu.
Gratuluję:-), ale również współczuję:-(

nie wiem czy wczesniej wspominałam, mój synuś od jakichś 2 tyg. coraz sprawniej drepta:tak::-D w sumie to on nie chodzi tylko biega:szok: i nie sposób za nim nadążyć.
Nie wspomniałaś. Gratulacje:-)

ZDALAM ZA 1 RAZEM :-D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dzieki za kciuki dziewczyny!
I kolejne gratulacje:-D

Młody już śpi, on jest jak szwajcarski zegarek: 19:00 kąpiel, 19:30 spanko :-), 6:00 pobudka :-(
To tak jak u nas.:angry:

podobno mają taką zasadę że robią to po jakimś czasie (po okresie próbnym)
Ale na okres próbny też powinna być umowa:baffled::confused:

dlatego ja mam papier z innej dziedziny nauki:-p
Oj, bardzo innej:-D

A dołka rozumiem nie sie nic nie chce tak od 2 tygodni mniej więcej. Do wszystkiego się zmuszam i najchętniej w ogóle nie wychodziłabym z łózka.
Do nas miałaś ochotę przyjechac, więc nie jest jeszcze tak z Tobą źle;-)
 
Dzieńdoberek.
Witam wszystkie mamy.Czy macie już buciki dla swoich maluchów na zimę.My właśnie będziemy jechać za tydzień na zakupy,będzie wielkie łażenie po sklepach.Może ktoś ma już sprawdzone buciki i może doradzić,również mi chodzi aby nie były koszmarnie drogie!!!!!!
 
witaaam!!!!

wczoraj poszlam o 22spac:szok::szok:taka przemeczona bylam i w dodatku glowa mnie bolala. pewnie troche od jekow malej, bo po poludniowej drzemce jakas marudna byla:angry:

Witam


ale mnie wkurzają z tym stażem a konkretnie chodzi o umowę kierownik powiedział że mam podpisać i podać wszystkie dane co też uczyniłam a dzisiaj dzwoni jakaś pani że nie wiedzą jaki mam pesel i datę urodzenia a że akurat nie było mnie w domu to oddzwoniłam i odebrała jakaś inna pani która była bardzo zdziwiona że chcą ze mną podpisać umowę bo podobno mają taką zasadę że robią to po jakimś czasie (po okresie próbnym) a mnie mówiąc szczerze ta umowa do niczego nie jest potrzebna powiedziałbym nawet że dla mnie lepiej by było nic nie podpisywać bo i tak kasy nie będą mi za to płacić a ubezpieczenie nie jest mi potrzebne bo mam z pracy W

nie lubie takiego krecenia, motania, odsylania od jednej osoby do drugiej..... ja jestem osoba konkretna i tego samego oczekuje od innych.
z tego co mowilas, to juz dawno powinnas zacza ten staz, a tu klapa:no:


Doti głowa do góry przynajmniej będziesz mogła dokładnie określić dzień ostatniej @ a tak w ogóle to ja coś czuje że Ty czekasz na mnie ;-) a ja zaczyna starania za jakiś miesiąc :-)

razem razniej:tak::-)

Wiktoria to straszny lepik do mnie jak wracam z pracy to dopóki nie zaśnie nic za bardzo nie mogę z nią poprobić w domku męczące to jest, a najbardziej mnie denerwuje to że raz jest z mamą raz z B i każde z nich różnie się z nią obchodzi i o różnych porach karmią i kładą ją spac na szczęście po 16 jest już ze mną i każdy dzień wyglądatak samo dla niej

B pojechał do pracy a ja sama z dziećmi w domku

u nas znow jest tak samo. byl czas, ze sie ode mnie troche odkleila. teraz natomiast, gdy p jest w domu i mala spedza tez duzo czasu z nim, to ciagle jeczy za mna. przeciez powinno byc wlasnie inaczej. a ja mysle, ze to dlatego, ze teraz nie jest caly dzien tylko ze mna i jej mnie brakuje:-( a mnie meczy to przyklejenie 24h/dobe:sorry2:

A ja tak z doskoku,bo nie mam chęci:zawstydzona/y: Jakiegos doła mam ogólnego,czyli we wszystkich dziedzinach i tyle. Nie chce mi się o tym pisać,bo to takie ble ble bez składu siedzi we mnie więc nawet nie bardzo wiem jak nazwać to co czuję.
Czytam oczywiście wszystko na bieżąco,bo jakżeby inaczej:-D
Zerkniecie? Takie zwykłe kozaki bym chciała sobie sprawić. Niedrogie. Ale najbardziej przekonuje mnie to,że są wąskie,bo ja mam bardzo szczupłą łydkę (zawsze miałam). MODNE CZARNE OFICERKI r.40 OKAZJA CENOWA (36-41) (466738031) - Aukcje internetowe Allegro
HIT KOZAKI Donna Mara r. 39 (36-40) (466970322) - Aukcje internetowe Allegro
Ogólnie to marzą mi się czerwone,ale same na szpilkach są:confused2:

kazda z nas po kolei przechodzi doly:-(pocieszajace jest, ze ten stan mija:tak:
co do kozaczkow, to ja bardzo lubie taki fason: prosty, aczkolwioek elegancki. te pierwsze ladniejsze;-)

Witam się i ja!
Jestem, ale weny brak chyba i mnie dopadło jakieś jesienne przesilenie bo kompletnie nic mi się nie chce. Wczoraj popołudniu odwiedziła mnie siostra z małym. Dzieciaki już coraz ładniej potrafią się ze sobą bawić aż miło na nich patrzeć:tak: ale na koniec jak szwagier po siostre przyjechał zrobiło się nie miło i ta cała sytuacja ogólnie z nimi związana dobiła mnie już do reszty. Ach szkoda gadać:sad::no2::no:

smutno, smutno, ze ciagle przez nich-najblizszych cierpisz:-(
a nie mozesz raz na jakis czas im sie odgryzc i postapic jak oni, zeby zrozumieli swoje postepowanie?

Ide na montaz tej cholernej szyby samochodowej:baffled:...ze Staskiem rzecz jasna.I bed sie wloczyc po ulicach z wozkiem przez 3 godziny:wściekła/y: a na dwoerze pizdziawica chyba:wściekła/y: brrrr
Do pozniej!

ja bylam zima u mechanika z julitka rok temu, czyli jak byla malym brzdacem:szok: musialam pojezdzic po miescie z mechanikiem zeby zobaczyc, czy wsyzstko gra, a dziecko zostawilam w warsztacie:szok::szok:

Dzieńdoberek.
Witam wszystkie mamy.Czy macie już buciki dla swoich maluchów na zimę.My właśnie będziemy jechać za tydzień na zakupy,będzie wielkie łażenie po sklepach.Może ktoś ma już sprawdzone buciki i może doradzić,również mi chodzi aby nie były koszmarnie drogie!!!!!!

doradze z dioswiadczenia: dobrze przymierz czy pasuje bucik w ludce po zasunieciu, bo u nas sa z tym problemy:-D
widzialam fajne kozaczki w CCC, ok 50zl

Jesienne buciki nosiła rozmiar 20.Więc zimowe musimy kupić 21 bo to przynajmniej 4 miesiące noszenia,nóżka z pewnością urośnie :)

oj, nie wiem, czy nawet nie 22, bo przeciez bedzie rajtuzka, skarpetka, wiec miejsca wiecej potrzeba
 
Wiem,że te kozaki to żadna rewelacja,ale żeby kupić takie co naprawdę mi się podobają to musiałabym dać ze 200,a na to niestety mnie nie stać:-( Chciałam kozaki takie do polatania, bo mam miedziene na szpilce i takie zupełnie zwykłe ocieplane kożuszkiem na grubszej podeszwie,ale one są typowo do spodni (kupiłam je ze wzdlędu na zeszłoroczne zimowe spacery z małym). To biorę te 1,bo w sklepie nie dostanę nienajgorszych wyglądowo za taką cene.
 
witam sie i ja:-)
Justyna glosiki oddane i wczoraj i dziś:tak::-)ale musisz zmienić ten link w podpisie bo jak ci przybywa glosów to twoje zdjęcia znajdują się na innej stronie :baffled:i juz cię nie ma na tych stronach co masz w podpisie:no:a tak wogóle dziewczyny to czemu nie glosujecie na Justynę:confused:
Larcia gratulacje:tak:

Mateuszek też zrobil sie taki maminsynek nie mogę wyjść nawet do lazienki bo zaraz jest placz a wczoraj wieczorem do sklepu to musialam wyjść pokryjomu D go czymś zabawil i udalo się ale za to jak wrócilam po 15 min jak tylko zobaczyl mnie w drzwiach to okropnie zaczol plakać i znów nie odstępowal mnie ani na krok:baffled:ale ja to niekiedy lubie bo czuje się potrzebna i kochana:happy2:
 
smutno, smutno, ze ciagle przez nich-najblizszych cierpisz:-(
a nie mozesz raz na jakis czas im sie odgryzc i postapic jak oni, zeby zrozumieli swoje postepowanie?
Donkat źle mnie zrozumiałaś wkurzyłam się i było mi przykro ale nie przez to że oni coś mnie konkretnie zrobili tylko chodzi o sposób w jaki szwagier traktuje moją siostrę. Bardzo ją kocham i nigdy nie zrozumię dlaczego ona tak żyje bo ja bym nie mogła. A jeśli chodzi o moją rodzinkę to żeby nie zapeszyć babcia się ostatnio naprawdę poprawiła:tak:
 
reklama
witam sie i ja:-)
Justyna glosiki oddane i wczoraj i dziś:tak::-)ale musisz zmienić ten link w podpisie bo jak ci przybywa glosów to twoje zdjęcia znajdują się na innej stronie :baffled:i juz cię nie ma na tych stronach co masz w podpisie:no:a tak wogóle dziewczyny to czemu nie glosujecie na Justynę:confused:
Wiedziałam,że tylko 1 duszek klika.Dziękuję Ci dobra kobieto:-D Tylko jak będziemy klikały we 2 to daleko nie zajdę:-( Linki zmienione,żeby było bliżej
 
Do góry