reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam
Ja na chwile bo zaraz na wycieczke jedziemy
Wpadam tylko przypomniec ze i dzis zaglosowac mozecie na nas
no i ja nie wiem na czym polega zbytnio te glosowanie bo punkty sie nie zwiekszaja :crazy::crazy::crazy: moze tylko moderatorzy widza ile mamy punktow jak tak jest to bezsensu bo oszukiwac moga no ale
 
reklama
Cina, i po co ten pośpiech był? Trzeba było poczekać na opinię eksperta. Teraz będziesz się bujać w odkręcanie tego co nabroiłaś :-D Oj, kochana, nie uchronisz Filipka przed każdym złem. :no:

Hani już ma mój głosik. Szkoda, że tylko jeden.:-(
 
Ostatnia edycja:
Klavell - zalogowalam sie itd ale za cholere nie wiem jak mam zaglosowac, jak wybrac fotke? Nie tomna jestem...nie znalazlam zadnego wyjasnienia co i jak?

Nie tomna, przytomna bo Stach postanowil o 5 rano wpasc w histerie i tak wrzeszcal pol godziny...az zmieklam i dalam mu mleko. Po tem jescze kilka minut darl sie az zasnal...a ja sie poplaklam. Powinnam byc twarda i nie ulec mu ale...dziewczyny, taki wrzask ze ja sama glosniej nie potrafie, az uszy sie zatykaly i tak pol godziny...mam dosc!:-:)crazy:
 
Witam sie i ja
Juz wiecej nie napisze ze nocka byla cudowna bo nastepna zawsze jest nie przespana.I zisiaj tak bylo.Angelka co i rusz budzila sie z krzykiem.Moze zeby?

Hruda fajna niespodzianke maz zgotowal.Czy juz wszystko przyszykowane na wysoki polysk:-D
Klavel zdjecia w konkursie sliczne powinnas wygrac.:tak:
 
reklama
Cina, i po co ten pośpiech był? Trzeba było poczekać na opinię eksperta. Teraz będziesz się bujać w odkręcanie tego co nabroiłaś :-D Oj, kochana, nie uchronisz Filipka przed każdym złem. :no:


No taki ze mnie niestety raptus jest:zawstydzona/y:
ale i tak jak mozesz zapytaj sie co expert mysli o takich pojazdach.
I co mam zrobic zeby sie tesciowa odobrazila :zawstydzona/y:
 
Do góry