reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Sorki dziewczyny, że było tak długo, ale jak pisałam nie sądziłam, że tyle aż wyjdzie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
A teraz tak mnie jakoś naszło spoglądając na listę. Faktycznie prawie codziennie jakiś maluszek będzie przychodził z naszej listy na świat i któraś już pisała, że te wcześniejsze mamy mogą się załapać na sierpień, zważywszy na letnią pogodę... Ja nie byłabym taka pewna:tak: Moja mama urodziła brata pod koniec sierpnia, lato było wręcz nie do zniesienia, a ten zamiast dać mamie wcześniej odetchnąć spóźnił sie 2 tygodnie:-)
 
reklama
Harsharani fajowe te spodenki, u nas były podobne, ale ciut jaśniejsze i z prostymi nogawkami. Ale... spodnie za 80zł w mothercare? Marzenie ściętej głowy
no.gif
Bluzki są po 129, spodnie koło 200 i ponad, a jak pisałam nie dość, że wybór mały to ceny wyższe niż w uk. Koszulki nocne (pakowane po dwie) kosztują 18 funtów (czyli ok 103 zł), na co przyklejona jest metka 129 zł
realmad2.gif
Krem tylko jeden....na sutki dla karmiących, i tylko dla maluszków jest duży wybór, ale tanio nie jest
no.gif

wiesz co? ale wlasnie te spodnie takie wyszly na zdjeciu..bo one sa ciut jasniejsze i maja proste nogawki :)
A co do cen.. Strasznie spodobaly mi sie dzis w mothercare inne spodenki..zielone, z fajnego materialu.. Nie mialy dziwnych rzeczy z boku i w ogole..ale cena.. 35 funtow.. Bluzki okolo 20 kosztuja... ale chyba kupie sobie pozniej pizamke..bo sa bardzo fajne..za 15 f byla 3 czesciowa...
Aha..i wiesz..te spodnie tez kosztowaly 30. ale zrobili na nie promocje...
Stroje kapielowe tez byly, ale tylko z gatkami wycietymi a ja musze miec te z rodzaju bokserkowych... bo taki mi cellulit wyskoczyl ze wstyd chodzic po basenie.. W ogole strasznie mi sie jakos skory pogorszyla.. Nie mowie tu o pryszczach itd..ale ja mialam zawsze cere sucha..skore zreszta tez;) a teraz to juz bije rekordy w tym wysuszeniu... nic nie pomaga..
Zapomnialam wlasnie popatrzec dzis na kosmetyki w mothercare... Ale odbije sobie ;)

A wiecie co bylo fajne? te kobietki z brzuszkami juz widocznymi..tak ladnie ubrane..wrecz promieniujace tym ze sa w ciazy... :)
 
Ja też mama suchą skórę, a teraz to już w ogóle mega suchą...to chyba te hormony;-) Ja kilka razy robiłam maseczki nawilżające i na razie pomogło. Ale czasem jak wstaję rano to z noska tak mi schodzi skóra jakbym się spiekła na słońcu:baffled:
 
Fakt, najbardziej podobały mi się właśnie piżamki, jest jedna taka z bawełnianym szlafroczkiem w komplecie...tak mi się podoba, że może w przyszłym miesiącu się skuszę:-)
 
Majandra:-) Ja mam to samo, tyle, że w jednej w ogóle się nie dopięłam i teraz się tylko zastanawiam czy to może już brzuszek czy jednak tluszczyk...
 
dziewczyny a mi sie strasznie cera popsuła! mam dosłownie takie wypryski jak nigdy w życiu
myje zelem smaruje vichy i nic nie pomaga:( nie wiem juz co z tym zrobić
macie jakis pomysł????
czy moge isć na oczyszczanie w ciąży? przy użyciu kwasow i tych maseczek różnych???
 
Ja gdzieś słyszałam (chyba na tvn style), że właśnie w ciąży nie powinno wykonywać się żadnych mocnych pillingów, dermoabrazji , oczyszczania kwasami itp. Nie wiem jak ma się do tego tradycyjne oczyszczanie czyli po parówce lekkie wyciskanie całego tego świństwa z powietrza;-) Najlepiej zapytać o to bezpośrednio kosmetyczkę, powinna wiedzieć jakie zabiegi można wykonywać kobietom w ciąży. Ja dla pewności za tydzień zapytam swoja ginkę, bo sama też chciałabym pójść na oczyszczanie. Co prawda wyprysków nie mam, ale mam cerę naczynkową i teraz zaczerwienienia się jakby lekko nasiliły.
 
wiecie co ja w okolicy nie mam takich markowych sklepów najblizszy w Szczecinie a to 55 kilometrów ale w Pyrzycach 17 k mam taki ryneczek gdzie sa ciuchy ciazowe dośc tanie czyt. ceny porównywalne z inną odzieżą damską bo w Gryfinie sklep nie markowy z ciążową garderobą a ceny jak w h&mczy innych markowych sklepach
dzisiaj kupiłam w szmateksie tuniko sukienke z lnu na lato zhaftem bardzo ładna no i się dowiedziałam że mam mi kupiła jakąs bluzkę ciązową więc narazie mam wszystko co potrzebne do chodzenia została mi tylko nowa piżamka i koszulka nocna bo te co mam to sie troche znosiły
 
aha dzisiaj powróciłtemat mojej szczepionki na konflikt i że jednak dobrzebybyło gdybym ja sobie załatwiła w niemczech bo to nie przelewki a ona pomaga tak powiedziała położna jak nie było lekarki więc prosze popytajcie swoich lekarzy czy naprawdę nie ma takiej szczepionki na konflikt w Polsce czy tylko w zachodniopomorskim takie braki
 
reklama
hej dziewczynki...
cfc - podziwiam Cię bardzo za Twoje podejście... dzięki niemu na pewno będzie Ci lżej i Twój aniołek szybko ześle dla Ciebie siostrzyczkę lub braciszka...
harsharani - cieszę się, że się wszystko ułożyło na rozmowach :)
ja dziś jakoś padam na pysio...
Aha, a właśnie z męzem przez gg ustaliliśmy imiona dzieci :) Karol lub Alicja :D nie sądziłam, że tak prosto pójdzie.. a jeszcze dziś nie miałam pomysłu żadnego :) Mój M to ma jednak łeb ;)
buziaczki, miłej nocki
 
Do góry