reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

reklama
Piszecie tutaj czasem o różnicach z OM i z usg i różnicy z usg, że przyspiesza itd. to ja dopiszę, że chyba też dużo zależy od samego aparatu usg, bo ja miałam aż 3 usg (z powodu plamienia jedno w szpitalu) i strasznie mnie tam nastraszyli wiekiem ciąży, bo wyszło, że w ciągu 8 dni od wcześniejszego usg Fasolka urosła tylko 2 dni. A przedwczoraj miałam kolejne i wszystko wygląda OK :))

I się pochwalę, że Fasolka we wtorek miałam 2 cm :)))

Amy super Fasolka! :)

Ja mam wizytę 8.02 ale to już tylko wyniki badań itd. :)

a serduszko słyszałam w 7 tyg. 3 dni :) pierwszy raz, wcześniej nie byłam na usg, więc nie mam porównania :)
 
Witam
ja u lekarza byłam we wtorek i fasolka mierzy 10mm:)
demetrios, nastepna wizyta w 9tc, 13.02

W którym tygodniu miałyście te pierwsze badanie krwi +mocz?

Bubuś,
trzymam kciuki za wizyte.Przytulam mocno ach te hormony..

Ja mialam tydzien temu jak bylam pierwszy raz u gin. Co do zasady na pierwsze wizycie sie robi.


Hej dzieki Wam za odpowiedzi w "zarodkowej"sprawie;)gdyby któraś z Was jeszcze sobie przypomniała kiedy pierwszy raz pokazał się zarodek dajcie znać:-)Gratuluję udanych wizyt!

W ch generalnie lekarz przyjmuje 2 tyg po dacie spodziewanej miesiaczki, chyba że sa wskazania, zeby sie sptkac wczesniej lub nie wiadomo kiedy miesiaczka miala sie pojawic. W 4 czy 5 tc moze nie byc nic widac i tu lekarz nawet nie potwierdzi ciazy, kaze przyjsc pozniej.
 
Hej dzieki Wam za odpowiedzi w "zarodkowej"sprawie;)gdyby któraś z Was jeszcze sobie przypomniała kiedy pierwszy raz pokazał się zarodek dajcie znać:-)Gratuluję udanych wizyt!

u mnie w 5 tc i 4 dniu byl tylko pecherzyk w 6tc 4 dniu byl zarodek i serduszko

 
Hej dziewczyny, tak Was tu odwiedzam codziennie ale do tej pory byłam tylko cichym obserwatorem:) Dziś postanowiłam się przyłączyć. Wczoraj miałam wizytę u gina już trzecią (3 miesiące temu poroniłam więc pewnie stąd teraz te częste wizyty). USG robione przez brzuszek i wyszło, że to 7 tydzień i 1dzień:) Akcja serca była aż mi łezka poleciała jak to usłyszałam - coś niesamowitego ;) No i dostałam L4 na razie na 2 tygodnie do kolejnej wizyty ale myślę, że się przedłuży conajmniej do końca I trymestru. Więc czeka mnie teraz kilka tygodni błogiego leniuchowania :) Pozdrawiam w ten piątkowy poranek ;)
 
gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom, ale ten czas leci :) za chwilę poznamy płeć dzidź :) szok

ale zastanawia mnie rozmiar ja w 7tyg i 5 dniu miałam 15,01mm moja koleżanka w 8,tyg i 5 dniu 18,00mm i jej dr powiedziała że dzidzia jest bardzo duża no więc myślę sobie że 2 tyg to spora różnica pomiędzy nami a moja dr powiedziała że jest idealnie . Ale czy to znaczy że moja dzidzia jest taka duża ?
 
hej! ja serduszko usłyszałam w 6 tyg. 5dniu, ale z usg wychodziło że Baby ma 7 tyg. Nom i miało wtedy 9,3 czegoś tam, na ekranie było napisane chyba mm. Ja sama wszystko musiałam zobaczyć, przyswoić, bo mój lekarz widział że pragnę wszystkie wymiary i serduszko usłyszeć, po wcześniejszych przeżyciach. A sam miał uśmiech od ucha do ucha he he taki zadowolony 60-paro letni gościu, który wcześniej prawie zawsze miał dla mnie straszne wieści, w końcu mógł powiedzieć, że na ten czas wszystko jest oki.
 
Myrsini ja w poniedziałek idę na pierwsze badanie krwi i moczu, żeby wyniki mieć na wizytę 9 lutego.

Ja na pierwszej wizycie byłam w 5t1d i był tylko pęcherzyk. Teraz idę na druga wizytę i liczę, że w końcu usłyszę serduszko.

Dziewczynki - gratuluję udanych wizyt :)))
 
reklama
Dziewczyny a powiedzcie mi jak to u Was z badaniem ginekologicznym. Jak bylam wczoraj u gina to niesmialo zapytalam sie czy moze zrobic tylko USG oczywiscie nie bo badanie ginekologiczne jest bardzo wazne.

Pocieszcie mnie ze to badanie to nic zlego. Moj gin mnie zawsze tak naciska w brzuch ze az boli i zawsze drze o dzidziusia. Wiem ze to wkoncu lekarz i wie co robi ale z tego co widzialam w necie, usg na tym etapie wystarczy... juz martwie sie nastepna wizyta ze znow mnie ponaciska :/
 
Do góry