reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy w UK

Fiolet26 jedzimy na 2 tygodnie...mam nadzieje, ze pogoda bedzie piekna i bede mogla pokazac wszystkim moj brzuszek, z ktorego oczywiscie jestem baaaaaaardzo dumna:)

Nie wiem czy to moja wyobraznia ale chyba dzis rano poczulam kopniaki...:-D takie leciutkie po lewej stronie zaraz obok pepka...maluszek kopal co pare minut i potem przestal...czy to juz to?????? teraz juz nic nie czuje , tylko czekam na mocniejsze :)
jejku..jeszcze tylko 4 dni i bedziemy wiedzieli!!!!!!!! tak bardzo sie nie moge doczekac!!

pozdrawiam
 
reklama
U mnie tez sie zaczelo od takich delikatnych musniec, ale teraz to juz pare razy dostalam niezlego kopniaka - az sie brzuszek ruszal :tak::-D Niesamowite uczucie, prawda? :-D

My lecimy tylko na 10 dni, ale za to zaliczymy slub przyjaciol i 53 urodziny mojego taty :tak: Mam nadzieje, ze pogoda dopisze :-p:laugh2:

Pozdrawiam !!!!!!!!!
 
No wiec wszystko jasne!!!! DZIEWCZYNKA!!!!!!Potwierdzone badamiem usg 3d!!!! no i mala nie daje mi teraz spokoju, kopie jak szalona :)bardzo mi to odpowiada...:)
 
Magdaa GRATULACJE i teraz to juz oczu nie bedziesz spuszczac z rozowych sukienus i nie tylko :-D
Ja mialam szczegolowy scan w czwartek i wszystko jest w najlepszym porzadku, dzidzia wierzga nogami, macha rekami i kreci sie co nie miara. Na poczatku nie moglam sie doczekac kiedy poczuje pierwsze kopniecia, a teraz to czasem chcialabym troche dluzej pospac, a nie budzic sie o 8:00 rano w sobote, bo malenstwu na baraszkowanie sie zebralo :-D Ale fajnie jest byc w ciazy :-D
 
hej DZIEWCZYNY!
Jaka tu cisza ostatnio...Rozumiem doskonale... Teraz jak mam do wyboru siedziec przy kompie albo lezec i czuc kopniaczki naszej Dzidki to oczywiscie wybieram lezenie!!!!Moglabym tak godzinami ...czuc jej kopniaki:blink:Czy Wam tez juz jest tak ciezko??? Jejku, gdyby nie moj maz to calymi dniami bym lezala bo nie moge sama wstac z lozka! Strasznie bola mnie biodra!! Brzuch mnie tak ciagnie...no i plecy- koszmar...:no: na szczescie jeszcze tylko dwa i pol tyg i ide na zwolnienie.No a jak tam zakupki dla malenstw? pewnie tez nie mozecie obojetnie przechodzic kolo sklepow z ciuszkami...;-) Odliczamy juz dni do porodu, ktory szczerze mowiac mnie troche przeraza...Ale pocieszamy sie , ze nasze malenstwo w koncu bedzie z nami!!!!!!

pozdrawiam Was bardzo serdecznie i zycze powodzenia!
 
ja jestem i czuwam ;-) a konkretnie zmagam sie z zaliczeniami w collegu wiec czasu i sil na kompa nie starcza :baffled:
... a do tego mala plus druga w brzuszku :tak::tak:... tez robia swoje :-D:-D
ja z wyrka zwlec sie musze bo i sniadanko mi zrob, i ja chce pic, choc ze mna do parku, tesco itp... :-D:-D ale szczerze dzieki temu wlasnie lepiej sie czuje bo ruch dobrze robi :tak::tak:i chyba na plus wychodzi mi podejscie braku wizyt u lekarza - niby mnie to przeraza ale z drugiej strony czuje sie "mniej chora" ... choc zaraz zaczna sie czestsze wizyty u midwife !!! dobrze ze przychodnie mam pod oknem prawie ze :-p
co to zakupow to fakt kusza kusza - troszke kupilam ciuszkow z racji tego ze natrafilam na likwidacje sklepu ale poza tym czekam na nastepne usg aby dochtorek jeszcze raz powiedzial ze to faktycznie dziolcha :-D:-D:-D na ostatnim powiedzial na 100% ale ja glupia sobie mysle ze jak za drugim razem powie to bardziej sie upewnie - schizy ciazowe :-D:-D:-D
 
No dziewczyny, faktycznie juz niedługo zostało..ja wiem, ze odczuwamy wszystkie dyskomfort, ale chyba niesetty najgorsze przed nami i upaly i coraz wiekszy brzuszek..
Ja za 3 tyg spotkanie z midwife, podadza antygeny (jestem ujemna) i faktycznie czuje sie "bardziej zdrowa" bez lekarza ;-) co nie znaczy, ze nie chcialabym zbadac np.szyjki:dry:
Ja ide na maternity leave w czerwcu, pracuje do 20-go. Juz nie moge sie doczekac, bo im blizej konca tym wiecej pracy:baffled: oszaleli cy cus?
 
reklama
co nie znaczy, ze nie chcialabym zbadac np.szyjki:dry:
olisska dokladnie poza szyjka reszta mnie tak nie przeraza ... ale mialam troche farta - niefarta - nie wiem jak to powiedziec ... bo przez problemy w pierszej ciazy troszke teraz chuchaja na zimne i sprawdzili mi juz raz stan szyjki ... wprawdzie przez usg ale zawsze, wiem ze zamknieta na 100% i nie skrocona ... nastepne "sprawdzenie" 11 czerwca ... ciesze sie jak glupia nawet z tego :tak::tak::tak: bo przynajmniej spie spokojnie ...

wspolczuje nawalu pracy ... oby do czerwca ... zycze aby szybko minelo ;-)
 
Do góry