reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy w UK

reklama
Isunia no tak, sporo rzeczy macie po malej :-) Znasz juz plec nastepnego dzieciaczka? Ja ide na drugie usg w czwartek :tak: Mam nadzieje, ze uslysze same dobre wiesci, a jako bonus poznam plec :-D Juz sie nie mozemy doczekac z mezem:tak:

Anaklim dzieki za namiary - juz sprawdzilam gdzie jest najblizszy slep mamas and papas - wyprawa we wtorek:-D

Pozdrawiam dziewczyny ;-)
 
fiolet prawie wszystko poza ciuszkami - te oddalam bo smieszna sprawa zakladalismy ze martyska bedzie jedynakiem ... ale nam sie pozmienialo :-p

co do plci to nie nieznamy - moze bonusik sie trafi na next usg - 30kwietnia ... choc dla mnie najbardziej nurtujacym pytaniem bedzie poznanie stanu mojej szyjki (w poprzedniej ciazy skracala sie przed czasem!!!!) mam PCOS - podobno pierwsz ciaza moze uspic jego objawy ale ... a oni tu jakos tak na luzaku do tematu podchodza - duzo odpoczywac i dmuchac na zimne, no i oczywiscie zero lekow ... coz ...
 
aha a co do plci to marzy mi sie druga dziewuszka ;-) ... ja mam tylko brata a zawsze marzylam o siostrze, no a dwa fajnie by bylo miec dwie coreczki ... no ale najwazniejsze aby bylo zdrowe i szczesliwie do konca :tak::tak:
 
Isunia no to wam sie plany zmienily :-D Ale nic, fajnie bedzie kupowac znowu te malenkie ubranka:tak: Moza cora ci pomoze ;-)
Moja mama tez sobie wymarzyla dwie coreczki - no i sie udalo :tak: Jak tata uslyszal, ze moja siostra bedzie miala dziewczynke to stwierdzil, ze same "baby" mu pisane :-D:-D Mam nadzieje, ze w czwartek sie dowiem czy pojde w slady mamy i siostry :-) Ale tak najbardziej to chcialabym uslyszec, ze maluszek jest zdrowy i prawidlowo rosnie... Nie umiem sie nie stresowac...
Od kilku dni czuje wieczorami jak sie wierci - za pierwszym razem sie poplakalam... to cudowne uczucie....

Pozdrawiam i zycze milego wieczorku :-)
 
Od kilku dni czuje wieczorami jak sie wierci - za pierwszym razem sie poplakalam... to cudowne uczucie....
pieknie to napisalas fiolet ... :tak::tak::tak:szczerze i matczyno ... ech ta ciaza ...

trzymam kciuki za usg ... fakt grunt to zdrowe ale czasem mozna pomarzyc ;-)

a cora az sie rwie do pomocy w kupowaniu - juz teraz ma w katalogach oraz w sklepie upatrzone co dzidzi kupi ... choc teraz juz mowi siostrzyczce :-D:-D ale bedzie zdziwienie jak chlopak sie pojawi ... mi trudno prorokowac - zero przeczuc ... wystarczy ze "czulam" ze w ciazy jestem ;-)
 
Isunia ale bedziesz chciala wiedziec? Kiedy masz nastepne usg? :-)
Ja juz mam lekki stresorek.... To juz tylko kilkanascie godzin.... Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze....
 
fiolet tak chcemy wiedziec ... jakos nie przekonuje mnie mozliwosc poznania plci w czasie porodu ... a dwa ciuszki trzeba wybrac :-D:-D:-D

aha i przeczytalam na innym watku ze chlopak bedzie u ciebie - GRATULACJE jeszcze raz :tak::tak::tak::tak: jak juz napisalam przerwalas lancuch kobietek :-D
 
reklama
Do góry