reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

Hej, co u Was wszystkich, jak prenatalne?
W ogóle będziecie wpuszczać jeszcze do grupy zamkniętej?


Hej, wysłałam już Admince listę do wpuszczenia nowych osób, jak tylko będzie gotowe to pewnie dostaniecie wiadomość plus dam tu znać:)

U mnie prenatalne wzorowe, wszystko prawidłowe, zdrowy chłopak 😁
 
reklama
Hej, wysłałam już Admince listę do wpuszczenia nowych osób, jak tylko będzie gotowe to pewnie dostaniecie wiadomość plus dam tu znać:)

U mnie prenatalne wzorowe, wszystko prawidłowe, zdrowy chłopak 😁
To jeśli płeć się potwierdzi, to będzie parka :-)
Mi w poprzedniej ciąży się potwierdziło z prenatalnych. W ciąży z synem powiedziano mi w 22 tyg, że dziewczynka, w 28 to samo. Dowiedziałam się ok 33. Skutek był taki, że syn nosił w pierwszych miesiącach róże.
 
Dziewczyno, całe wieki Cię tu nie było🙈 A jak samopoczucie przy tych wszystkich aktywnościach?
No widzisz, właśnie tak, że zasypiam na stojąco kiedy tylko mam chwilę i nawet tutaj zaglądam jak sobie przypomnę (a że pamięć teraz szwankuje i chodzę z głową w chmurach to chyba nie muszę nikogo przekonywać 🤪😅). Wracam właśnie z pracy i nie mogę jeszcze ochłonąć, bo rano miałam badania prenatalne ❤️ prawdopodobnie mój synek będzie miał młodszego braciszka ❤️ a co tam u Ciebie @Ina85? Jak u reszty dziewczyn po prenatalnych? Powiem Wam że tak się cieszyłam że nie wyszła mi jeszcze cukrzyca, to się znowu okazało że mam za niski cukier po 2 h 😵‍💫
 
Dziewczyny (szczególnie te 35+) decydujecie się na te dodatkowo płatne badania typu nifty? Zastanawiam się nad nimi i ciekawa jestem waszych opinii
 
To jeśli płeć się potwierdzi, to będzie parka :-)
Mi w poprzedniej ciąży się potwierdziło z prenatalnych. W ciąży z synem powiedziano mi w 22 tyg, że dziewczynka, w 28 to samo. Dowiedziałam się ok 33. Skutek był taki, że syn nosił w pierwszych miesiącach róże.


U mnie na pewno się potwierdzi bo robiłam genetyczne z krwi i wyszedl tam chłopak 😁
 
Dziewczyny (szczególnie te 35+) decydujecie się na te dodatkowo płatne badania typu nifty? Zastanawiam się nad nimi i ciekawa jestem waszych opinii
ja się zastanawiam, mąż mówił,żebym zrobiła już dawno ale nie mogę się zdecydować. 5 marca mam prenatalne i się okaże. Mam nadzieję że będzie dobrze więc wtedy nie będę chyba robić Nifty. W poprzedniej ciąży robiłam Nifty, wyszło dobrze ale mimo wszystko lekarze nie do końca dawali mu wiarę. tzn. każdy podkreślał,że w tych trzech podstawowych trisomiach daje w zasadzie pewność ale inne wady już są mniej wiarygodne. Nie wiem czy trafiłam na takich lekarzy czy taka jest powszechna opinia. Niestety u mnie zakończyło się nieszczęśliwą amniopunkcją. Dlatego przez moje osobiste doświadczenia mam jeszcze większy mętlik czy nawet jak Nifty wyjdzie dobrze to da mi jakiś względny spokój, nie wiem
 
reklama
Do góry