reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

reklama
Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było, ale jakoś ostatnio nie wyrabiam czasowo i nawet nie mialam czasu tu zajrzeć 🙈 praca, szalony 2,5 -latek i pasje, di których zachciało mi się wrócić po latach mnie pochłonęły, a do tego ostatnio dzień bez popołudniowych drzemek - dniem straconym 😅😅 dziś o 19.00 czeka mnie wizyta u mojego doktorka i jakoś tak się stresuję wyjątkowo... sama nie wiem czemu... a jutro rano i mnie czeka krzywa cukrowa 😵‍💫😵‍💫 i jestem prawie pewna że wyjdzie kiepsko
 
Hej, u mnie plamienia ustały, poleżałam więcej i jest git. Cieszę się:) wizyta dopiero 28.02 :) Byłam dziś na badaniach i w sumie Pani co pobierała mówiła że glukoza po 24 tyg...hm Czy Wy miałyście od razu zlecone tą glukoze? Bo czytam że dużo Was robi/zrobilo już
 
reklama
Hej, u mnie plamienia ustały, poleżałam więcej i jest git. Cieszę się:) wizyta dopiero 28.02 :) Byłam dziś na badaniach i w sumie Pani co pobierała mówiła że glukoza po 24 tyg...hm Czy Wy miałyście od razu zlecone tą glukoze? Bo czytam że dużo Was robi/zrobilo już
Hmm, to nawet mój lajtowy lekarz zleca na czczo glukozę przy pierwszych badaniach krwi
 
Do góry