reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

Ale w tych tabelach są podane chyba wg skończonych tygodni, a nie rozpoczętych.


Nie mam pojęcia bo nigdzie nie jest to napisane. Jeśli Cie to mocno niepokoi to może skontaktuj się ze swoim ginekologiem? Tylko wg mnie jakby coś było nie tak z tym to byś na wizycie dostała taka informacje
 
reklama
Ale w tych tabelach są podane chyba wg skończonych tygodni, a nie rozpoczętych.
No dobra, ale co to da, że będziesz się teraz tym rozmiarem przejmować? Wszystkie jesteśmy przed usg genetycznym i tam się okaże co i jak...
To dopiero stres za kilka tygodni
 
Anglia czy Szwecja bo nie pamiętam?
Szwecja ale to już nie ważne będę się z wami żegnać 🙂 niestety ale nie było mi dane jednak donosić tej ciazy do końca 🫠 pomimo to fajnie było jednak myśleć że mogę być kolejna ktora da nowe życie ale no nie tym razem może następnym się uda ☺️ życzę każdemu zdrówka i mniej stresu z każdym kolejnym dniem do zobaczenia 🙋‍♀️
 
Szwecja ale to już nie ważne będę się z wami żegnać 🙂 niestety ale nie było mi dane jednak donosić tej ciazy do końca 🫠 pomimo to fajnie było jednak myśleć że mogę być kolejna ktora da nowe życie ale no nie tym razem może następnym się uda ☺️ życzę każdemu zdrówka i mniej stresu z każdym kolejnym dniem do zobaczenia 🙋‍♀️

O nieeee😭 ale jesteś pewna, że to już?
Pamiętam jak martwiłyśmy się @Owca91 i wyszło, że dzidzia jest cały czas i rośnie
 
Nie mam pojęcia bo nigdzie nie jest to napisane. Jeśli Cie to mocno niepokoi to może skontaktuj się ze swoim ginekologiem? Tylko wg mnie jakby coś było nie tak z tym to byś na wizycie dostała taka informacje
Ona mówiła, że jest wszystko ok, dała skierowanie na badania prenatalne i kazała przyjść za miesiąc.
 
reklama
Do góry