reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

reklama
Wczoraj z posiewem moczu byłam u urologa i powiedział, że nie dziwi się, że infekcje pęcherza nawracają skoro dają mi jednorazowy antybiotyk i leczyli mnie kilkudniowo… więc teraz antybiotyk jeszcze dwa razy i potem łagodne leki na pęcherz i znów posiew z badaniem ogólnym moczu 😔
A miałaś antybiogram?
 
Ja od wczoraj nie czuję się najlepiej, taki jakby mego kac i w głowie mi się kręci, ogólnie też jakieś stany depresyjne mnie dopadają 😔 na szczęście niemąż bardzo opiekuńczy i pomaga z maluchem bo inaczej ciężko by mi było 😁 w ostatniej ciąży jak tylko się skończył 12 tydzień to się czułam cudownie, już się nie mogę doczekać tego czasu 😊
 
Ja byłam u lekarki, która w ogóle nie wzbudziła mojego zaufania, wizyta trwała 5 min, poza tym stwierdziła, że jajniki mam prawidłowe, a mam od 10 lat dużą torbiel na jednym. Zaleciła odpoczynek i luteinę. Jutro idę do polecanej i mam nadzieję, jak będzie wszystko dobrze, prowadzić u niej ciążę.
Jak więcej się ruszam, to wtedy mam kłucia, bóle i krew w śluzie, na pewno jak więcej leżę to jest lepiej. I mi bardzo pomaga magnez.
OK, dobrze, że idziesz do kogoś nowego. Właśnie przy krwiakach ważny jest odpoczynek i nieforsowanie się. Ja właściwie mam zakaz wszystkiego, więc jak najwięcej leżę. Też dostałam luteinę, ale dopochwowo, doraźnie na ból brzucha no-spę, magnez biorę cały czas. Jak mi ten krwiak pękł, to myślałam, że to koniec. A z drugiej strony dobrze, że tak się stało, bo teraz dmucham na zimne. Mam nadzieję, że u Ciebie będzie dobrze i jutro już będziesz spokojniejsza❤️❤️❤️.
 
Hej dziewczyny, mam takie pytanie do was - czy zauważyłyście może w ciąży kołatanie serca? Wejście po schodach teraz sprawia że nie mogę złapać tchu. Łapie zadyszkę mówiąc coś więcej. Serce mi łomocze jak zjem, jak się położę zbyt nisko. Nie wiem czy to całkiem normalne…
 
Hej dziewczyny, mam takie pytanie do was - czy zauważyłyście może w ciąży kołatanie serca? Wejście po schodach teraz sprawia że nie mogę złapać tchu. Łapie zadyszkę mówiąc coś więcej. Serce mi łomocze jak zjem, jak się położę zbyt nisko. Nie wiem czy to całkiem normalne…
To jest normalne całą ciążę będziesz miała wyższy puls a i meczy się człowiek każda pierdola, potem jest jeszcze gorzej jak dojdzie brzuszek 😉
 
Hej dziewczyny, mam takie pytanie do was - czy zauważyłyście może w ciąży kołatanie serca? Wejście po schodach teraz sprawia że nie mogę złapać tchu. Łapie zadyszkę mówiąc coś więcej. Serce mi łomocze jak zjem, jak się położę zbyt nisko. Nie wiem czy to całkiem normalne…
Jest to możliwe ponieważ zmienia się przepływ krwi i ilość płynów w organizmie. Pijesz wystarczającą ilość płynów? Może będzie trzeba włączyć/zwiększyć dawkę magnezu.
No i jeżeli Cię to niepokoi to kontrola z lekarzem ginekologiem oraz kardiologiem. Wcześniej nie miałaś problemów?
 
reklama
Do góry