reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

Ojej, zajrzałam dziś po przerwie i tyyyyyyyle stron do nadrobienia...😄 ale udało się! Czy któraś z Was też ma tak okropne mdłosci że ciężko Wam się funkcjonuje? Ja dojeżdżam do pracy autobusem około 45-50 min I jest coraz gorzej 😔 dziś jadąc do pracy całą drogę myślałam tylko o tym żeby spokojnie oddychać i nie zwymiotować, a do tego mam jakieś dziwne odczuwanie zapachu, dziś np cały dzień czułam okropny zapach surowego mięsa 🤮 co w tym wszystkim też raczej mi nie pomaga 🙈

Tak... Miałam takie mdłości i wymioty, że przez 2 tygodnie byłam wyjęta z życia, teraz już jest lepiej, zdarza się gorszy dzień. Mam przepisane te cudowne tabletki, wzięłam dwa razy, i od wtedy znacznie mi się poprawiło, tylko się trochę boję brać je regularnie🙈
 
reklama
Ja mam wizytę jutro i paraliżuje mnie strach. Niski progesteron i kiepski przyrost bety nie nastraja mnie optymistycznie.
 
reklama
I ok -tyle zwykle widać w 5tc3d
A przyrost bety przy takich wartościach też wydaje się być ok.
Rozumiem, ze sie stresujesz, ale wyglada to serio dobrze. Kciuki ogrome
Oprócz tego mam 2 krwiaki, polipa i czasem krew w śluzie - dlatego zrobiłam tak szybko usg. Więc ogólnie mam niezłe kombo.
 
Do góry