reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

reklama
Cześć dziewczyny

Nie uwierzycie, ale udało mi się przeczytać cały czad w 3 dni:)
Wcześniej byłam w 2010 r na forum marcówek, a ostatnio przypomniały mi się dobre czasy jak pisałam w 2010 i natknęłam się na to forum. Już wcześniej pisałyście o tym, ze będziecie się przenosić na priv, wiec nie wiem czy jest sens tutaj się przedstawiać. Jeśli udałoby się do Was przyłączyć to będę wdzięczna, bo zawsze to miło poklikać i dowiedzieć się czegoś więcej. Generalnie mam termin na 15.09 i widziałam, ze kilka z Was tez ma ten termin. Pozdrawiam Was mamusie i życzę spokojnej ciąży, miłego dnia

proszę dajcie znać
 
Cześć dziewczyny

Nie uwierzycie, ale udało mi się przeczytać cały czad w 3 dni:)
Wcześniej byłam w 2010 r na forum marcówek, a ostatnio przypomniały mi się dobre czasy jak pisałam w 2010 i natknęłam się na to forum. Już wcześniej pisałyście o tym, ze będziecie się przenosić na priv, wiec nie wiem czy jest sens tutaj się przedstawiać. Jeśli udałoby się do Was przyłączyć to będę wdzięczna, bo zawsze to miło poklikać i dowiedzieć się czegoś więcej. Generalnie mam termin na 15.09 i widziałam, ze kilka z Was tez ma ten termin. Pozdrawiam Was mamusie i życzę spokojnej ciąży, miłego dnia

proszę dajcie znać
Hej, to na pokładzie 4 latek, a drugie już się odsłoniło? Jaka płeć ? :)
Tutaj też zaglądamy bo część dziewczyn dołączyła później
 
Hey Anntryb:)
Na pokładzie już 14 latek - Mateusz, za nim za niedługo 7 latek - Jasiu i we wrzesniu - niespodzianka. To maja trzecia ciąża i wygląda na to, ze siódemka mnie prześladuje:) w bardzo miły sposób:) Ja nigdy nie dopytywałam o płeć i zawsze to była dla mnie niespodzianka dla mnie i mojej całej rodziny. To trochę nietypowe, ale niesamowite przeżycie dowiedzieć w dniu porodu, ja szczerze polecam:)
 
Dzień dobry

Czy ktoś tu jeszcze zagląda?
Ja tez zaglądam, czekam z niecierpliwością na wizytę jutro. :) Jakoś bardziej zaczęłam się stresować, zaczęłam częściej chodzić na wizyty, a i tak wizyty uspokajają mnie na krótko.
Używacie detektora tętna?
Jak Wasze usg połówkowe? Ja mam dopiero za 3 tygodnie (ale tez termin na koniec września).
 
Hey Anntryb:)
Na pokładzie już 14 latek - Mateusz, za nim za niedługo 7 latek - Jasiu i we wrzesniu - niespodzianka. To maja trzecia ciąża i wygląda na to, ze siódemka mnie prześladuje:) w bardzo miły sposób:) Ja nigdy nie dopytywałam o płeć i zawsze to była dla mnie niespodzianka dla mnie i mojej całej rodziny. To trochę nietypowe, ale niesamowite przeżycie dowiedzieć w dniu porodu, ja szczerze polecam:)
Ale super. To jest dopiero niespodzianka i zaskoczenie przy porodzie ;)
 
Hey Mara8, AssialAilime1996

Ja nigdy nie używałam detektora tętna, Myślę, ze dopiero bym się stresowała. Ja dopiero na połówkowe mam się umówić i szukam dogodnych terminów, ale z chęcią już bym poszła na wizytę. Zawsze mi łezka poleci jak widzę maleństwo:)
 
Witam nowe wrześniowe 😀 Tak jak pisały dziewczyny, jesteśmy głównie na wątku prywatnym, ale tutaj też zaglądamy, więc piszcie śmiało. Czy jest możliwość jeszcze tam dołączyć to nie wiem, to pytanie głównie do @Owca91, naszej adminki.
Ja detektora nie używam, połówkowe mam 14.05, a termin porodu 23.09. Mam w domu 2-letniego syna, a teraz czekamy na dziewczynkę.
Skąd jesteście dziewczyny?
 
reklama
Witam nowe wrześniowe 😀 Tak jak pisały dziewczyny, jesteśmy głównie na wątku prywatnym, ale tutaj też zaglądamy, więc piszcie śmiało. Czy jest możliwość jeszcze tam dołączyć to nie wiem, to pytanie głównie do @Owca91, naszej adminki.
Ja detektora nie używam, połówkowe mam 14.05, a termin porodu 23.09. Mam w domu 2-letniego syna, a teraz czekamy na dziewczynkę.
Skąd jesteście dziewczyny?
O, to ja mam termin ba 24.09 ;) jestem z Warszawy. Jeszcze nie wiem jaka płeć, ale czuję, ze będzie dziewczynka.
 
Do góry