reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

reklama
Czy któraś z was ma łożysko wrastające w Blizne po CC ?
ja w szpitalu leżałam z dziewczyną, która miała taki łożysko, tylko dowiedziała się o tym w 24 tygodniu,.mimo,że lekarze ze szpitala zobaczyli to na jej wcześniejszych USG. Jej lekarka albo była ślepa albo jej nie poinformowała. Wiem,że musiała już leżeć, do końca ciąży i miała zaplanowany rezonans w szpitalu. A Ty masz mocno wrastajace czy delikatnie? Koleżanki siostra też takie miała ale później jakoś wszystko się odsunęło i nie było żadnego zagrożenia.
 
No co Ty, różnią się wyraźnie 😀 Chyba że mam paski z jakąś inną kolorystyką.
Mój mąż umie rozróżnić, tak przynajmniej twierdzi. Dla mnie ten pierwszy i drugi kolor na oko się różnią, ale jak przykładam pasek testowy, to wydaje mi się, że tu i tu pasuje ;-) Jutro będę miała sensor :-)
 
Mój mąż umie rozróżnić, tak przynajmniej twierdzi. Dla mnie ten pierwszy i drugi kolor na oko się różnią, ale jak przykładam pasek testowy, to wydaje mi się, że tu i tu pasuje ;-) Jutro będę miała sensor :-)
No czasem ciężko wybrać pomiędzy dwoma kolorami obok siebie, bo wychodzi coś pośrodku. Super, mam nadzieję, że będziesz zadowolona z sensora. Ja mam już drugi i sobie chwalę ☺️
 
Super są te sensory, też się o niego upomnę na kolejnej wizycie, zwłaszcza że potrzebuję nocnego monitorowania glukozy, bo dostałam insuline na noc żeby zredukować cukier na czczo, a on zamiast spadać jest wyższy 🫣🫣🫣
 
Ja po przeczytaniu opinii i złym samopoczuciu po oleju rybnym postawiłam na suplement z olejem z alg. Tylko drogo wychodzi na miesiąc bo opakowanie 60 kapsułek 60zl kosztuje (w jednej aptece chcieli 95zl 😂)
Omega med ma ten sam skład co mama dha premium plus, mniej kwasów omega 3 a jest droższy:)
 
Super są te sensory, też się o niego upomnę na kolejnej wizycie, zwłaszcza że potrzebuję nocnego monitorowania glukozy, bo dostałam insuline na noc żeby zredukować cukier na czczo, a on zamiast spadać jest wyższy 🫣🫣🫣
Słyszałam, że na początku przy insulinie tak bywa, że ten cukier wcale nie jest niższy, wręcz przeciwnie. Chyba organizm potrzebuje trochę czasu, żeby to się ustabilizowało.
 
reklama
Do góry