reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

Mam taką nadzieję. Bo moje samopoczucie przez brak objawów poszło mocno w dół. USG musiałabym mieć co 3 dni 🤣
Będzie dobrze. Odpoczywaj od objawów, bo sama wiesz, że nie znasz dnia ani godziny, kiedy Cię zemdli🤢Mnie od trzech dni piersi nie bolą i ciągle się macam, żeby zabolały🤡 Wczoraj po wizycie u lekarza, mój niemąż stwierdził, że teraz spokój na dwa tygodnie. Spojrzałam na niego, jak na wyrodnego ojca i powiedziałam, że chyba na dwa dni😁 A najlepiej by było mieć takie małe prywatne USG, żeby sobie oglądać🤣
 
reklama
Dziś mnie dopadły koszmary senne 😂 śniło mi się że się z mężem kłócę i o 3 w nocy wydarłam się na cały blok „RYJ” (nie odzywamy się tak do siebie, żeby nie było 😅) obudziłam męża, siebie. Masakra.

Ps. Byłam u lekarza na usg. Potwierdził ciążę 5+2tc. Jest pęcherzyk, kolejna wizyta za 10 dni powinno być już więcej widać. Ogólnie mam jeszcze umówioną wizytę na 02.02 ale nie wiem czy jechać, bo jest to kawałek drogi, a czy coś więcej lekarz mi powie? Może coś się pojawić nowego do tego czasu? 😅
Pięknie 🥰 Gratulacje🤗 Ja bym poszła 2.02., ale to ja. Myślę, że powinien być zarodek malutki już widoczny, ale serduszko niekoniecznie.
 
Hej dziewczyny, ja dziś pospałam do 11, bo poszłam spać chyba o 4. Stresowałam się, że jak zasnę to znów się obudzę zakrwawiona 🙄 Na szczęście niemaz przejął rano córkę i mogłam dospać sobie do 11.
Teraz robię fasolkę po bretońsku na obiad i oglądamy Arielke 😁 A co u was dziś na obiad?
Ostatnio chodzą za mną placki ziemniaczane ale nie miałam kiedy jeszcze ich utrzeć 😂 Może jutro na obiad z gulaszem zrobię a na deser polane smietana i cukrem ❤️
No musiałaś odespać ten stres. Wczoraj dużo przeżyłaś. A masz jeszcze delikatne plamienie? U mnie po tym krwiaku było jeszcze minimalne. Rozpieszczaj się i odpoczywaj❤️
 
Mnie dzisiaj o 4.50 obudziły mdłości i już oczywiście nie zasnęłam. Później byłam w labie dokończyć pobieranie krwi, po środowych eskapadach z mdleniem. Było bardzo miło, spokojnie, ale już nie chojrakowałam i grzecznie położyłam się na kozetce😊 Teraz czekam na wyniki. A na obiadek na szybko zjedliśmy wczorajszą pizzę, a później zrobimy sałatkę z ziemniakami i z kurczakiem z TM. Ale na placki ziemniaczane mi smaka narobiłyście🙈 Nie pamiętam, kiedy jadłam ostatnio... Do nich nie muszę dodawać mąki pszennej, prawda? Ziemniaczana wystarczy?
 
No musiałaś odespać ten stres. Wczoraj dużo przeżyłaś. A masz jeszcze delikatne plamienie? U mnie po tym krwiaku było jeszcze minimalne. Rozpieszczaj się i odpoczywaj❤️


Krwawienie nie, tylko brązowe uplawy przy podcieraniu. Także pewnie pozostałości po krwawieniu się usuwają.
 
Hej dziewczyny, ja dziś pospałam do 11, bo poszłam spać chyba o 4. Stresowałam się, że jak zasnę to znów się obudzę zakrwawiona 🙄 Na szczęście niemaz przejął rano córkę i mogłam dospać sobie do 11.
Teraz robię fasolkę po bretońsku na obiad i oglądamy Arielke 😁 A co u was dziś na obiad?
Ostatnio chodzą za mną placki ziemniaczane ale nie miałam kiedy jeszcze ich utrzeć 😂 Może jutro na obiad z gulaszem zrobię a na deser polane smietana i cukrem ❤️
A ja dopiero wstałam 😁 zrobiłam sobie drzemkę z synem. Doszłam do wniosku, że te zmartwienia są od leżenia, więc wzięłam się za obiad i właśnie się smażą kotlety z kurczaka, ziemniaczki i marchewką z groszkiem 😎
 
A z seriali polecam na Netflixie "1670"..oglądam bardzo dużo filmów i seriali, ale ten to majstersztyk. Mój mąż nie ogląda ale się wciągnął i zabronił mi samej. Dawno tak się nie uśmiałam. Inteligentny, ironiczny żart i wplecione problemy współczesnej cywilizacji. 😏
 
A z seriali polecam na Netflixie "1670"..oglądam bardzo dużo filmów i seriali, ale ten to majstersztyk. Mój mąż nie ogląda ale się wciągnął i zabronił mi samej. Dawno tak się nie uśmiałam. Inteligentny, ironiczny żart i wplecione problemy współczesnej cywilizacji. 😏


Dwa razy już oglądałam 1670 😁 Bardzo mi się podobal. Tak samo jak the office uwielbiam ❤️
 
reklama
Do góry