reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Hej dziewczyny!
Nie odzywałam się, bo był to trudny czas dla mnie. W czwartek 26.01 udałam się na IP i stwierdzono poronienie naturalne tak jak pisałam. Musiałam zostać na na noc, by mógł to na drugi dzień potwierdzić ordynator. I tak tez było.. potwierdził i wypis do domu. Ale STOP! Beta rośnie… najgorzej. Okazało się ze obumarły (na szczęście w nieszczęściu) zarodek był w prawym jajowodzie przy ujściu. Nie było potrzeby usunięcia jajowodu. Za około 3 miesiące mam mieć drożność i może trafie na któraś grupe przyszloroczna 😇 moja rada? Nie ufajcie bezgranicznie lekarzom, tylko sobie. Ja czułam ze jest nietak, ja to wszystko czułam i wiedziałam. Sama dla siebie robiłam betę bo nikt mi jej nie zlecił! I wiedziałam ze zle wzrasta, czułam ze jest coś nietak z prawym jajnikiem/jajowodem. I wróciłabym do domu z wypisem w ręce gdybym się nie pytała czy napewno wszystko ok. Dbajcie o siebie! Trzymam za was kciuki ❤️
 
reklama
Hej dziewczyny!
Nie odzywałam się, bo był to trudny czas dla mnie. W czwartek 26.01 udałam się na IP i stwierdzono poronienie naturalne tak jak pisałam. Musiałam zostać na na noc, by mógł to na drugi dzień potwierdzić ordynator. I tak tez było.. potwierdził i wypis do domu. Ale STOP! Beta rośnie… najgorzej. Okazało się ze obumarły (na szczęście w nieszczęściu) zarodek był w prawym jajowodzie przy ujściu. Nie było potrzeby usunięcia jajowodu. Za około 3 miesiące mam mieć drożność i może trafie na któraś grupe przyszloroczna 😇 moja rada? Nie ufajcie bezgranicznie lekarzom, tylko sobie. Ja czułam ze jest nietak, ja to wszystko czułam i wiedziałam. Sama dla siebie robiłam betę bo nikt mi jej nie zlecił! I wiedziałam ze zle wzrasta, czułam ze jest coś nietak z prawym jajnikiem/jajowodem. I wróciłabym do domu z wypisem w ręce gdybym się nie pytała czy napewno wszystko ok.
Przykro mi ze musiałaś tego doswiadczyc . Mam nadzieje ze jeszcze zawitasz na to forum z super nowina :) Zdrowka :)
 
Witam dziewczyny. Jestem na początku ciąży, tj. 6 tydzień i zauważyłam, że z jednej piersi coś już mi wycieka, czy któraś w was tak miała? Próbuję zapisać się do mojego lekarza, ale może dowiem się coś wcześniej. Z góry dziękuję za odpowiedź ♥️
 
Dziękuję za słowa wsparcia, jutro idę do szpitala, swoje już przepłakałam przez te 3 dni, teraz chcę, żeby to się już skończyło, bo dopóki nie wyjdę do domu, to niestety trudno będzie o czym innym myśleć. Wam życzę samych spokojnych dni i żeby złe wiadomości kończyły się na tej mojej. Wszystkiego dobrego dziewczyny!
Przytulam mocno i życzę zebys szybko zobaczyła znowu dwie kreski na teście
 
Dziękuję za słowa wsparcia, jutro idę do szpitala, swoje już przepłakałam przez te 3 dni, teraz chcę, żeby to się już skończyło, bo dopóki nie wyjdę do domu, to niestety trudno będzie o czym innym myśleć. Wam życzę samych spokojnych dni i żeby złe wiadomości kończyły się na tej mojej. Wszystkiego dobrego dziewczyny!
Jak się masz? 🫶🏻
 
reklama
Do góry