reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Dziękuję za słowa wsparcia, jutro idę do szpitala, swoje już przepłakałam przez te 3 dni, teraz chcę, żeby to się już skończyło, bo dopóki nie wyjdę do domu, to niestety trudno będzie o czym innym myśleć. Wam życzę samych spokojnych dni i żeby złe wiadomości kończyły się na tej mojej. Wszystkiego dobrego dziewczyny!
 
Dziękuję za słowa wsparcia, jutro idę do szpitala, swoje już przepłakałam przez te 3 dni, teraz chcę, żeby to się już skończyło, bo dopóki nie wyjdę do domu, to niestety trudno będzie o czym innym myśleć. Wam życzę samych spokojnych dni i żeby złe wiadomości kończyły się na tej mojej. Wszystkiego dobrego dziewczyny!
To jest bardzo niesprawiedliwe. :-( przytulam wirtualnie!
 
Super, bardzo się cieszymy. Dalej chcesz do nas dołączyć? Bo pisałam do Ani o kilka dziewczyn, ale jeszcze nie mam odzewu i chce się upewnić że mimo terminu na październik czy będzie Ci lepiej na październikowych czy już do nas chcesz?
Chce do was. Poprzednie obie ciaze konczylam rowno 2 tygodnie wczesniej a ciaze donoszone. Moja mama tez tak, podobno takie rzeczy genetycznie przechodza z matki na corke.😉
 
reklama
Do góry