reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Dziękuję za słowa wsparcia, jutro idę do szpitala, swoje już przepłakałam przez te 3 dni, teraz chcę, żeby to się już skończyło, bo dopóki nie wyjdę do domu, to niestety trudno będzie o czym innym myśleć. Wam życzę samych spokojnych dni i żeby złe wiadomości kończyły się na tej mojej. Wszystkiego dobrego dziewczyny!
 
Dziękuję za słowa wsparcia, jutro idę do szpitala, swoje już przepłakałam przez te 3 dni, teraz chcę, żeby to się już skończyło, bo dopóki nie wyjdę do domu, to niestety trudno będzie o czym innym myśleć. Wam życzę samych spokojnych dni i żeby złe wiadomości kończyły się na tej mojej. Wszystkiego dobrego dziewczyny!
To jest bardzo niesprawiedliwe. :-( przytulam wirtualnie!
 
Super, bardzo się cieszymy. Dalej chcesz do nas dołączyć? Bo pisałam do Ani o kilka dziewczyn, ale jeszcze nie mam odzewu i chce się upewnić że mimo terminu na październik czy będzie Ci lepiej na październikowych czy już do nas chcesz?
Chce do was. Poprzednie obie ciaze konczylam rowno 2 tygodnie wczesniej a ciaze donoszone. Moja mama tez tak, podobno takie rzeczy genetycznie przechodza z matki na corke.😉
 
reklama
Do góry