reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny!
No order panikary powinnam dostać jak nic...😅 ale mysle, ze kazda by tak zareagowała... i myslę, ze lepiej w tę stronę, niz nic nie zrobic..
Wszystko jest dobrze! Serduszko bije, zarodek coraz większy ❤ z USG 6+5! (Czyli jeden dzien mniej niz z poprzedniego usg)
Gin powiedziala, ze najprawdopodobniej podrażniłam sobie tą tabletką na infekcje... i są skrzepy, ale brązowe, "starej krwi", jakby rany. Żadnych "świeżych" krwawień :)
Mam odpoczywać i sie nie stresować :)
 
I zdjęcie 🥰
 

Załączniki

  • 20230119_162533.jpg
    20230119_162533.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 53
Dziewczyny!
No order panikary powinnam dostać jak nic...😅 ale mysle, ze kazda by tak zareagowała... i myslę, ze lepiej w tę stronę, niz nic nie zrobic..
Wszystko jest dobrze! Serduszko bije, zarodek coraz większy ❤ z USG 6+5! (Czyli jeden dzien mniej niz z poprzedniego usg)
Gin powiedziala, ze najprawdopodobniej podrażniłam sobie tą tabletką na infekcje... i są skrzepy, ale brązowe, "starej krwi", jakby rany. Żadnych "świeżych" krwawień :)
Mam odpoczywać i sie nie stresować :)
Super! Myślę, że oni takich histeryczek w ciąży to mają dużo, więc są przyzwyczajeni :D lepiej dostać opierdziel, że się przyszło niepotrzebnie i się nie stresować wiecej niż dostać opierdziel, ze się przyszło za późno ;)
 
@angeliskax

Mnie jeszcze możesz dopisać na to pierwsze USG I trymestru na 20.02
Pappy nie będę robiła, bo pytałam mojej ginekolożki to powiedziała, ze jeżeli jestem zdecydowana na nifty to nie ma potrzeby. A nifty też mi wypada jakoś mniej więcej tydzień, dwa wcześniej, wiec może już wyniki na pierwsze USG będą.
 
Dziewczyny!
No order panikary powinnam dostać jak nic...😅 ale mysle, ze kazda by tak zareagowała... i myslę, ze lepiej w tę stronę, niz nic nie zrobic..
Wszystko jest dobrze! Serduszko bije, zarodek coraz większy ❤ z USG 6+5! (Czyli jeden dzien mniej niz z poprzedniego usg)
Gin powiedziala, ze najprawdopodobniej podrażniłam sobie tą tabletką na infekcje... i są skrzepy, ale brązowe, "starej krwi", jakby rany. Żadnych "świeżych" krwawień :)
Mam odpoczywać i sie nie stresować :)
Super. Cieszę się że jest w porządku.
A co do paniki to No lekarz też sie do tego przyczynił.
 
reklama
Do góry