reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Cześć, to może ja też się przywitam :)
Jestem w pierwszej ciąży, według miesiączki 5+6, ale wydaje mi się, że może być trochę mniej, bo beta w dniu spodziewanej miesiączki wyszła mi 36, trzy dni później 137, a kolejne cztery dni później 1090. Przyrasta ładnie, ale w porównaniu do Was startuję z dosyć niskiego poziomu :) wizytę mam zaplanowaną na 24 stycznia, więc wtedy zweryfikuję swoje przypuszczenia.
 
Cześć, to może ja też się przywitam :)
Jestem w pierwszej ciąży, według miesiączki 5+6, ale wydaje mi się, że może być trochę mniej, bo beta w dniu spodziewanej miesiączki wyszła mi 36, trzy dni później 137, a kolejne cztery dni później 1090. Przyrasta ładnie, ale w porównaniu do Was startuję z dosyć niskiego poziomu :) wizytę mam zaplanowaną na 24 stycznia, więc wtedy zweryfikuję swoje przypuszczenia.
No to jesteś w starszej ciąży o tydzień ode mnie :) zapisuje do kalendarza Twoja wizytę 😍
 
Laski czytam Was od początku. Dzisiaj miałam wizytę na cito bo śluz pojawił mi się podbarwiony . Ostatnią miesiączkę mialam 1 grudnia ale mam bardzo nieregularne. Z USG wychodzi 10 dni różnicy bo 5 tc i 5 dni. Czy to bardzo dużo ?
Spokojnie, ja jak byłam w ciąży z synkiem (tez wrześniowym) to tez ostatnia miesiączkę miałam 1 grudnia. Termin z OM wypadał na 7 września, a z USG dopiero na 15 września, a urodził się 19 🙈 także tez spora różnica 😊
 
Ja już po wizycie :)
Wszystko ok.
Pierwszy raz widziałam jak bije serduszko, wiec jestem mega uspokojona :D Według OM i USG 7+4. Kontrolę mam za miesiąc i też mniej więcej w tym samym czasie wypadną prenatalne. Chociaż nie wiem jak ja ten miesiac wytrzymam
A przed gabinetem tak się stresowałam, ze cisnienie w koncu mialam w normie :D 100/80, a jak sobie badam w domu to mam 85/55 :D
Pulpety z ikei kupione dwa opakowania :D
Tez mam takie ciśnienie w tej ciąży 🙈 ostatnio miałam 88/48, chodzący trup normalnie 🤣
 
Dziewczyny kiedy iść najlepiej na pierwszą wizytę? Umowilam się na 06.02 będzie wtedy 6+5 i zastanawiam się czy nie za późno? Z jednej strony chciałabym zobaczyć to serduszko żeby się nie stresować a z drugiej nie wiem jak doczekam tego terminu 😐
Na pewno nie za późno 😊 ja byłam w 5+0 i był tylko pęcherzyk ciążowy. Teraz poszłam w 7+6 i zupełnie inna wizyta- pooglądałam sobie dzidziolka, zobaczyłam serduszko i w ogóle 🥰
 
Dziewczyny a ja mam do Was pytanie szczególnie do tych, które już były w ciąży. Czy wasz partner chodził z Wami na usg? I jeżeli tak to od którego tygodnia? I czy pierwsze prenatalne jest wykonywane już przez powłoki brzuszne czy dopochwowo?
Ja w poprzedniej ciąży na 1 wizycie byłam z partnerem, później zazwyczaj chodziłam sama, bo był w pracy.
Prenatalne miałam i przez brzuch i dopochwowe
 
reklama
Do góry