reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Witam Was dziewczyny:)
Widzę, ze u Was dzisiaj tez leniwy dzień. U nas tak strasznie wieje, ze nawet na spacer strach wychodzić. Także tez się obijamy😀 tylko szybki obiadek ogarnę i odpoczywamy:) jak mąż jest w domu to mnie mogłoby nie być, bo córka nie zwraca na mnie wtedy uwagi 💁‍♀️
 
reklama
Mam 2 pytanka . Jak u was z piciem kawy , macie po niej mdlosci lub wymioty ? ( ja sie dzisiaj utwierdzilam po rzyganiu jak kot ze mi nie sluzy ) :( a drugie pytanko bardziej intymne macie raczej duza ilosc sluzu czy suchosc ? ( bo u mnie jest mega duzo nawet nie wiem czy nie wiecej jak w dni plodne )
 
Mam 2 pytanka . Jak u was z piciem kawy , macie po niej mdlosci lub wymioty ? ( ja sie dzisiaj utwierdzilam po rzyganiu jak kot ze mi nie sluzy ) :( a drugie pytanko bardziej intymne macie raczej duza ilosc sluzu czy suchosc ? ( bo u mnie jest mega duzo nawet nie wiem czy nie wiecej jak w dni plodne )
Ja piję kawę 1 dziennie, co prawda troszkę mi się smak zmienił, ale nic się nie dzieje po. Ale ja ogólnie nie mam wymiotów.
A co do śluzu to tak, bardzo dużo, ale mówiłam to ostatnio ginekolożce jak pytała o jakieś plamienia i powiedziała, że absolutnie to normalne w ciąży.
 
Mam 2 pytanka . Jak u was z piciem kawy , macie po niej mdlosci lub wymioty ? ( ja sie dzisiaj utwierdzilam po rzyganiu jak kot ze mi nie sluzy ) :( a drugie pytanko bardziej intymne macie raczej duza ilosc sluzu czy suchosc ? ( bo u mnie jest mega duzo nawet nie wiem czy nie wiecej jak w dni plodne )
Mi totalnie kawa odeszła z 3 tygodnie temu wiec nie pije bo w ogóle mi nie smakuje. Czasem jakieś latte próbuje sobie zrobić ale dla mnie to nie kawa a mleko😀 z córka w ciąży tez nie piłam ale po porodzie smak wrócił i miałam problem żeby ograniczać się przy karmieniu piersią.
A co śluzu to ja właśnie dzisiaj zauważyłam, ze tez mam go bardzo dużo.
 
Mam 2 pytanka . Jak u was z piciem kawy , macie po niej mdlosci lub wymioty ? ( ja sie dzisiaj utwierdzilam po rzyganiu jak kot ze mi nie sluzy ) :( a drugie pytanko bardziej intymne macie raczej duza ilosc sluzu czy suchosc ? ( bo u mnie jest mega duzo nawet nie wiem czy nie wiecej jak w dni plodne )
Piję rano z przyzwyczajenia ale zupełnie mi nie smakuje 😅
Zdecydowanie więcej :)
 
1) kawy nie piję z rozsądku i tez nie mam na nią ochoty, ale wczoraj mi przyszla chęć i napiłam się zbożowej - smakowala cudnie, jak prawdziwa 😆 a jak nie bylam w ciąży to tez nie byla mi kawa zalecana, ze wzgledu na zaburzenia rytmu serca, ale wtedy piłam :p
2) ja mam sluzu tak nie za duzo, a od kad biorę luteinę dopochwowo, to trudno mi okreslić :( mam po prostu wilgotno, suchosci nie odczuwam - mam nadzieje, ze to dobrze :)
 
Mam 2 pytanka . Jak u was z piciem kawy , macie po niej mdlosci lub wymioty ? ( ja sie dzisiaj utwierdzilam po rzyganiu jak kot ze mi nie sluzy ) :( a drugie pytanko bardziej intymne macie raczej duza ilosc sluzu czy suchosc ? ( bo u mnie jest mega duzo nawet nie wiem czy nie wiecej jak w dni plodne )
Ja pije delikatną jedna dziennie. chociaż nie zawsze ja do konca wypijam 😅 Ale zacznijmy od tego ze ja nie mam objawów zadnych 😅

w dużo śluzu, ale w poprzedniej ciazy tez tak mialam praktycznie do końca.
 
reklama
Mi totalnie kawa odeszła z 3 tygodnie temu wiec nie pije bo w ogóle mi nie smakuje. Czasem jakieś latte próbuje sobie zrobić ale dla mnie to nie kawa a mleko😀 z córka w ciąży tez nie piłam ale po porodzie smak wrócił i miałam problem żeby ograniczać się przy karmieniu piersią.
A co śluzu to ja właśnie dzisiaj zauważyłam, ze tez mam go bardzo dużo.
oooh! narobiłaś mi ochoty na latte. aż specjalnie w tygodniu pojde do Starbucksa po latte 😂
 
Do góry