reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Dziękuję. Ale tu chyba niewiele da się powiedzieć. Muszę jakoś to przebrnąć, a do następnych prób podejsc z dystansem..
Ale oby ta statystyka na niepowodzone ciążę zakończyła się na mnie ! A wy rośnijcie zdrowo :*
A Twoja beta jak przyrosła? Jezu... tak mi przykroo :(
 
Na wstępie @Jovi bardzo mi przykro :(

A dalej mówię wszystkim cześć :) Z OM wychodzi mi termin na 28.08,, ale na USG lekarka powiedziała, że ciąża jest jakiś tydzień młodsza, więc pojawiam się tutaj :) Do pierwszych prenatalnych przewaletuję na obu grupach :p Na pokładzie mam roczną córeczkę :)
 
Na wstępie @Jovi bardzo mi przykro :(

A dalej mówię wszystkim cześć :) Z OM wychodzi mi termin na 28.08,, ale na USG lekarka powiedziała, że ciąża jest jakiś tydzień młodsza, więc pojawiam się tutaj :) Do pierwszych prenatalnych przewaletuję na obu grupach :p Na pokładzie mam roczną córeczkę :)
Czyli wychodzi Ci termin na początek września? 😊
 
Dziewczyny a ja mam taki problem bo od dwóch dni w nocy drętwienie rąk się pojawia ... Bierzecie może magnez ? Możecie polecić jaki ?
 
Na wstępie @Jovi bardzo mi przykro :(

A dalej mówię wszystkim cześć :) Z OM wychodzi mi termin na 28.08,, ale na USG lekarka powiedziała, że ciąża jest jakiś tydzień młodsza, więc pojawiam się tutaj :) Do pierwszych prenatalnych przewaletuję na obu grupach :p Na pokładzie mam roczną córeczkę :)
Witam :) zycze spokojnej ciazy z jak najmnjejszymi dolegliwosciami. I oczywiscie gratuluje 😊🤩
 
reklama
Do góry