reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Hej może spróbuj zjeść coś słodkiego i poczekaj chwile. U mnie mały się rozkręcił ale to tak raz na jakiś czas.
O no to dobrze, bo myślałam dwa dni o Tobie. Ja chyba czekam na coś zbyt spektakularnego, a że to pierwsza ciąża, to nie potrafię wyłapać co jest co. 🤷 I pewnie to też raz na jakiś czas jest to, tylko matka nie kumata 😂
 
reklama
O no to dobrze, bo myślałam dwa dni o Tobie. Ja chyba czekam na coś zbyt spektakularnego, a że to pierwsza ciąża, to nie potrafię wyłapać co jest co. 🤷 I pewnie to też raz na jakiś czas jest to, tylko matka nie kumata 😂
Ja na samym początku to wyłapałam tak 1 uderzenie na 3 dni. A później dopiero po tygodniu się rozkręcił i można było tak z pewnością orzec, ze to ruchy dziecka ;) a teraz też ma różne fazy, że czasem go nie czuje pół dnia jak chodzę, a później na noc się uaktywnia i myślę ile można kopać :D
 
W tej ciąży mam wrażenie jakbym nic nie czuła jeszcze. Przy pierwszym dziecku już na 16/17 tydzień byłam pewna, że to to i myślałam, ze w drugiej ciąży rzeczywiście czuć jeszcze wcześniej a tu jednak niespodzianka
 
W tej ciąży mam wrażenie jakbym nic nie czuła jeszcze. Przy pierwszym dziecku już na 16/17 tydzień byłam pewna, że to to i myślałam, ze w drugiej ciąży rzeczywiście czuć jeszcze wcześniej a tu jednak niespodzianka
ja dokładnie tak samo, niby w drugiej ciąży szybciej, ale u mnie się nie sprawdziło, w pierwszej czułam od 17+0 a teraz mam 17+2 i jeszcze nie czuję
 
ja się śmieje że to uczucie jakby "glizda" po Tobie pływała 🤣 ale tym razem ja miałam delikatne musknięcie wczoraj. 😭 uczucie niesamowite.
Ja to odczuwam albo jako takie dziwne przelanie się, prześlizgnięcie się w brzuchu - może być glizdy, chociaż ja miałam w głowie rybę lub meduzę 😂😂 lub takie takie drganie, bo pukanie w brzuch to za dużo powiedziane.
Dziś przy kolacji właśnie mi tak zadrgał, jakby dziękował za to, że nam nasmażyłam tych naleśników 😂😂😂
 
reklama
ja dokładnie tak samo, niby w drugiej ciąży szybciej, ale u mnie się nie sprawdziło, w pierwszej czułam od 17+0 a teraz mam 17+2 i jeszcze nie czuję
chociaż między pierwszą a drugą ciążą moja waga początkowa różni się o 7,5 kg😅 a niby chudsze kobiety czują wcześniej i tu mi sie zgadza 🫣😂
 
Do góry