reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
U nas wie narzeczony i moi rodzice, bo to oni pilnują mi małego jak muszę coś załatwić, także musieli wiedzieć odrazu, żebym mogła chociaż pójść do lekarza czy na badania 🙈
 
Wg moich najlepszych obliczeń też jestem 4+2 wg owu. Wiesz kiedy miałaś owu dokładnie? Jak się czujesz? Jakieś nudności może już? Sprawdzasz może betę? :)
Nie sprawdzam bety😊😊 owu miałam najprawdopodobnie 23 .12 narazie nie mam żadnych nudności . Tylko jest senna i piersi mnie bolą 😊😊😊 a Ty jak się czujesz ? Sprawdzasz betę ?
 
Ja już się dziewczyny nie mogę doczekać wyprawki i u nas jest taka sytuacja że trzeba kupić wszystko 😊😊😁😁😁 wózek łóżeczko itd
 
Nie sprawdzam bety😊😊 owu miałam najprawdopodobnie 23 .12 narazie nie mam żadnych nudności . Tylko jest senna i piersi mnie bolą 😊😊😊 a Ty jak się czujesz ? Sprawdzasz betę ?
U mnie też bez większych atrakcji, bez nudności. Piersi wielkie i bolące - śpię w staniku bo inaczej nie jestem w stanie.

Bety sprawdzam, ale ja chyba miałam owu ok 20.12. bo na wakacjach od 16.12 miałam sluz mega płodny już.

31.12 beta 72 prog 27
02.02 beta 174
04.01 beta 503 prog 36

Myśle że plus minus jesteśmy w tym samym terminie. Ide w przyszłym tyg do gin zobaczyć czy i gdzie jest pęcherzyk - nie do swojej lekarki. Do mojej idę dopiero 9 lutego, nie było wcześniejszego terminu. :(

M.
 
reklama
Do góry