reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Bo dostalam takie skierowanie I zastanawiam sie czy dobrze jest wystawione . Nie daje mi spokoju ze rtg
Nie bój się, na pewno nikt Ci nie zrobi RTG w ciąży. Oni mają obowiązek Cię zapytać o to czy w ciązy jesteś przed każdym badaniem RTG, a jeżeli nawet takiego pytania by nie zadali to to jest wygrana sprawa w sądzie bez dwóch zdań.
Tam jest wyraźne napisane USG piersi, a RTG dotyczy pewnie nazwy zakładu.
Oczywiście możesz się upewnić jak wejdziesz do pracowni, ale skierowanie jest napisane dobrze według mnie.
 
Podbarwiony na brązowo i tylko podczas podtarcia i to nie zawsze. Dostałam duphaston aspargin ,a przy infekcji też może tak być???
Specjalistką w tym temacie nie jestem, ale z tego co się orientuje to brązowy śluz to stara krew i chyba nie jest to powód do paniki, bo czasami się zdarza po jakiś urazach czy infekcji. Ale tak jak mówię, specjalistką nie jestem.
 
Hej, ja już jestem po wizycie - jest zarodek i jest serduszko ❤️

Nadal nie mogę uwierzyć, że mam w brzuchu miniaturowego 1,4cm człowieka 🙈 normalnie płakać mi się chce ze szczęścia 😀

Kolejna wizyta 28.02 :)
Haha ja też mam takie myśli, że to jest tak niesamowite, że nie mogę w to uwierzyć. Chyba dopiero po porodzie uwierzę :D
Jeszcze sprawdzam w aplikacji jak dokładnie się rozwija zarodek i dla mnie to jest jakaś magia totalna, ze takie rzeczy się dzieją.
 
Martwie sie, troche bo dostalam ataku bolu . Boli mnie od pepka az po macice brzuch .w pepku mam dziwne klucie a podbrzusze silnie boli na przestrzal z kregoslupem I przed chwila mnie zwymiotowalo nagle nawet mdlosci nie mialam. Mam 2 torbiele na jajniku I zastawiam sie czy to moze byc przyczyna
 
Martwie sie, troche bo dostalam ataku bolu . Boli mnie od pepka az po macice brzuch .w pepku mam dziwne klucie a podbrzusze silnie boli na przestrzal z kregoslupem I przed chwila mnie zwymiotowalo nagle nawet mdlosci nie mialam. Mam 2 torbiele na jajniku I zastawiam sie czy to moze byc przyczyna
Nie chcę Cię martwić, ale mi powiedziała ginekolożka, ze jeżeli przy torbieli zdarzą się bardzo silne bóle albo zemdleję to mam jechać na SOR, bo mogła torbiel pęknąć. Wymioty też mogą być objawem bólu albo infekcji. Zmierz sobie jeszcze temperaturę czy nie jest podwyższona
A kiedy byłaś na wizycie ostatniej?
 
reklama
Nie chcę Cię martwić, ale mi powiedziała ginekolożka, ze jeżeli przy torbieli zdarzą się bardzo silne bóle albo zemdleję to mam jechać na SOR, bo mogła torbiel pęknąć. Wymioty też mogą być objawem bólu albo infekcji. Zmierz sobie jeszcze temperaturę czy nie jest podwyższona
A kiedy byłaś na wizycie ostatniej?
18 stycznia .
 
Do góry