reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Kochana jak Ci to cos pomoże to ja IDE 7+2
Ja wiem, ja wiem! Ja w pierwszej ciąży też byłam w 7+0. To był dobry czas. Zapisałam się teraz na 6+5. Może będzie szansa na serce a jak nie to może wtedy mi powie co zrobić do następnej wizyty i coś ruszy się do przodu 😆 generalnie idę do niego pierwszy raz więc to bardziej chyba ciekawosc tego lekarza. Wtedy mam podjąć decyzję czy u niego zostaję czy wracam do tego co prowadził mi ciążę.
 
reklama
Ja wiem, ja wiem! Ja w pierwszej ciąży też byłam w 7+0. To był dobry czas. Zapisałam się teraz na 6+5. Może będzie szansa na serce a jak nie to może wtedy mi powie co zrobić do następnej wizyty i coś ruszy się do przodu 😆 generalnie idę do niego pierwszy raz więc to bardziej chyba ciekawosc tego lekarza. Wtedy mam podjąć decyzję czy u niego zostaję czy wracam do tego co prowadził mi ciążę.
No z tego co wiem, moja gin będzie sie mną zajmowała do 12 tc wiec potem raczej nie będzie miała czasu dla mnie, i tak sobie planuje po mału na razie że ciążę będę prowadzić na PZU.... Wiem wiem ze ciężko jest wytrzymać ;)
 
No z tego co wiem, moja gin będzie sie mną zajmowała do 12 tc wiec potem raczej nie będzie miała czasu dla mnie, i tak sobie planuje po mału na razie że ciążę będę prowadzić na PZU.... Wiem wiem ze ciężko jest wytrzymać ;)
Ale to w ogóle dla Ciebie czasu nie znajdzie? Dlaczego tak? Raz na miesiąc chociażby mogła Cie przyjmować.
 
Dziewczyny a powiedzcie mi jak to teraz jest?
Pod koniec stycznia mam 35 urodziny i czy moge dostac skoerowanie na prenatalne z nfz czy dopiero kobiety ktore maja juz 36 lat?
2 ciaze donoszone ,2 poronienia to ma wplyw na decyzje lekarza?
 
U nas wszystko ok 🥰 z USG wychodzi tak samo jak z OM, 7+6, termin na 30.08.
Moja ginekolog nie puszcza bicia serduszka do 10 tc, ale widziałam bijące, 160 uderzeń na minutę 😊
Jak to Pani doktor powiedziała, ciąża piękna, jest pępowina, zalążek kręgosłupa, mózgu 🥰
Dostałam tez skierowanie na badania prenatalne 😊
No i wielkie gratulacje😁 rosnijcie zdrowo ❤️
 
Dziewczyny a powiedzcie mi jak to teraz jest?
Pod koniec stycznia mam 35 urodziny i czy moge dostac skoerowanie na prenatalne z nfz czy dopiero kobiety ktore maja juz 36 lat?
2 ciaze donoszone ,2 poronienia to ma wplyw na decyzje lekarza?
Dziewczyny a powiedzcie mi jak to teraz jest?
Pod koniec stycznia mam 35 urodziny i czy moge dostac skoerowanie na prenatalne z nfz czy dopiero kobiety ktore maja juz 36 lat?
2 ciaze donoszone ,2 poronienia to ma wplyw na decyzje lekarza?
Prenatalne przysługują z NFZ w roku kalendarzowym w którym kończysz 35 lat.
Sprawdzałam bo ja 35 kończę w sierpniu i już się zalape na NFZ
 
Prenatalne przysługują z NFZ w roku kalendarzowym w którym kończysz 35 lat.
Sprawdzałam bo ja 35 kończę w sierpniu i już się zalape na NFZ
Trzeba sie umawiać pewnie ale z tego co wiem to muszą przyjąć, a to trzeba chodzić do lekarza na NFZ czy tak można podejść na prenatalne? Kojarzycie?
 
reklama
No z tego co wiem, moja gin będzie sie mną zajmowała do 12 tc wiec potem raczej nie będzie miała czasu dla mnie, i tak sobie planuje po mału na razie że ciążę będę prowadzić na PZU.... Wiem wiem ze ciężko jest wytrzymać ;)
A może chodzi o to, ze ona prowadzi ciąże tylko do pierwszego trymestru? Wiem, też mnie to dziwiło, ale okazało się, właśnie, że często tak jest, ze lekarze tylko do tego czasu prowadzą. Za to u znanych specjalistów spotkałam się z tym, ze w ogole się nie zajmują pierwszym trymestrem, tylko od drugiego. Wiem, że dziwnie to brzmi, ale lekarze to lubią sobie wybrać taką specjalizację od małego palca lewej nogi :D
 
Do góry