reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2022

Ja przed mdłościami nawet sobie radziłam dietą z zaparciami ale jak zaczęły się mdłości to prawie nic nie jadłam i mało piłam i zrobiło swoje że znowu będę się męczyła na kiblu [emoji21]dopiero od piątku tak puściły te mdłości ale zrobiły swoje . Może mi gin jutro coś doradzi .
ja całą poprzednia ciążę dzień w dzień wymiotowałam ale i tak czasem jadłam te produkty, żeby jakoś żyć także Cię rozumiem doskonale niestety. a niby to taki cudowny stan [emoji4] na bank to jakiś facet wymyślił
 
reklama
ja całą poprzednia ciążę dzień w dzień wymiotowałam ale i tak czasem jadłam te produkty, żeby jakoś żyć także Cię rozumiem doskonale niestety. a niby to taki cudowny stan [emoji4] na bank to jakiś facet wymyślił
O to tak facet jak nic , zresztą czemu to my musimy się męczyć a oni jeszcze narzekają na nas że my narzekamy 😋
 
Hej dziewczyny, ja się jeszcze witać nie będę bo u mnie to jeszcze bardzo wczesny etap. Podczytuję Was i widziałam że niektóre z was mają brać heparynę i acard czy lekarz zlecał Wam jakieś badania zanim zlecił branie zastrzyków? Czy bez badań od pozytywnego testu?
 
Hej dziewczyny, ja się jeszcze witać nie będę bo u mnie to jeszcze bardzo wczesny etap. Podczytuję Was i widziałam że niektóre z was mają brać heparynę i acard czy lekarz zlecał Wam jakieś badania zanim zlecił branie zastrzyków? Czy bez badań od pozytywnego testu?
Bez badań, u mnie typowo zapobiegawczo (neoparin).
 
Hej dziewczyny, ja się jeszcze witać nie będę bo u mnie to jeszcze bardzo wczesny etap. Podczytuję Was i widziałam że niektóre z was mają brać heparynę i acard czy lekarz zlecał Wam jakieś badania zanim zlecił branie zastrzyków? Czy bez badań od pozytywnego testu?

Ja mam zalecenie od chirurga naczyniowego po zakrzepicy 😉 Chciałam robić badania genetyczne na trombofilie i zespół antyfosfolipidowy ale gin stwierdził że szkoda kasy bo nie ważne co wyjdzie to i tak musze brać zastrzyki przez ta zakrzepice, dodatkowo biorę metylowany kwas foliowy od kilku miesięcy 😄 Ale powiem Ci że znaleźć zastrzyki w aptekach to graniczy z cudem, wszędzie braki i nie da się zamówić z hurtowni. Acardu nie biorę tylko zastrzyki z heparyny
 
Hej dziewczyny, ja się jeszcze witać nie będę bo u mnie to jeszcze bardzo wczesny etap. Podczytuję Was i widziałam że niektóre z was mają brać heparynę i acard czy lekarz zlecał Wam jakieś badania zanim zlecił branie zastrzyków? Czy bez badań od pozytywnego testu?
Robiłam badania na własna rękę
Ginekolog mnie skierował po 3 stracie do genetyka i hematologa
 
Hej dziewczyny, ja się jeszcze witać nie będę bo u mnie to jeszcze bardzo wczesny etap. Podczytuję Was i widziałam że niektóre z was mają brać heparynę i acard czy lekarz zlecał Wam jakieś badania zanim zlecił branie zastrzyków? Czy bez badań od pozytywnego testu?
Ja po 2 stracie robiłam sama immunologiczne, które wyszły ok. Byłam też u naczyniowego i też w porządku. Moja ginekolog nie wskazywała konieczności brania, ale byłam raz u innego gin podczas jej urlopu i ten już zalecał brać acard, a po pozytywnym neoparin. Wydaję mi się, że też to chyba indywidualne decyzje
 
No właśnie … dlatego wciąż mamy tyle zakażeń , bo ludzie po prostu „ nie przyznają się „ , że coś się dzieje , że są chorzy , że mieli kontakt z osoba chorą itd . Dla mnie w każdym przypadku to oznaka egoizmu i samolubstwa . Przecież każdy ma w rodzinie kogoś starszego lub osoby chore dla których kontakt z coroną jest zabójstwem…
Już żałuje ze poruszałam ten temat bo zamiast o ciąży temat się rozwiał Szczepionkowcy i NieSzczepionkowcy. Jeśli jest wybór tak lub nie to niech będzie . I ci co są za tak nie nie mówią tym co są na nie . Dziękuje bo aż się nie chce tego tutaj czytać
 
reklama
Już żałuje ze poruszałam ten temat bo zamiast o ciąży temat się rozwiał Szczepionkowcy i NieSzczepionkowcy. Jeśli jest wybór tak lub nie to niech będzie . I ci co są za tak nie nie mówią tym co są na nie . Dziękuje bo aż się nie chce tego tutaj czytać
Ale przecież nikomu nic się nie stało … każdy wyraził swoje zdanie i po temacie. Nie róbmy z tego jakiejś afery.
 
Do góry