reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
O matko ile miałam nadrabiania. A my byliśmy wczoraj u przyjaciół i najadłam się tylu rzeczy, że w nocy nie mogłam spać tak mi byloy ciężko :( i ostatnio wieczorem bardzo bolą mnie piersi, a zawsze spałam na brzuchu, a teraz mi to przeszkadza
 
Hej mamuśki. Za mną dziś ciężką noc. Wyszłam z przeziębienia (głównie kaszlu) aż tu wczoraj na noc tak przytkalo mi nos, nie mogłam go niczym odetkać. Byłam śpiąca ale do 1 czekałam aż trochę mi przejdzie, niestety nici.
Najgorzej, że to nie katar, tylko tak jakby ciśnienie w zatokach. Może zrobię sobie irygacje dzisiaj.

Miłej niedzieli życzę ;)
 
Hej mamuśki. Za mną dziś ciężką noc. Wyszłam z przeziębienia (głównie kaszlu) aż tu wczoraj na noc tak przytkalo mi nos, nie mogłam go niczym odetkać. Byłam śpiąca ale do 1 czekałam aż trochę mi przejdzie, niestety nici.
Najgorzej, że to nie katar, tylko tak jakby ciśnienie w zatokach. Może zrobię sobie irygacje dzisiaj.

Miłej niedzieli życzę ;)

Ja też przeziębiona 😏 U mnie ból gardła, katar i kaszel. Oby szybko przeszło...
Pisaliście wczoraj o L4, ja chciałabym pracować do końca roku szkolnego, o ile będę się dobrze czuła i będzie wszystko w porządku.
 
Hej mamuśki. Za mną dziś ciężką noc. Wyszłam z przeziębienia (głównie kaszlu) aż tu wczoraj na noc tak przytkalo mi nos, nie mogłam go niczym odetkać. Byłam śpiąca ale do 1 czekałam aż trochę mi przejdzie, niestety nici.
Najgorzej, że to nie katar, tylko tak jakby ciśnienie w zatokach. Może zrobię sobie irygacje dzisiaj.

Miłej niedzieli życzę ;)
Zatoki to najgorsze co może być. Ja mam jeszcze polipy na zatokach i jak mnie zatka to ledwo żyje. Zdrówka!
 
5+4 z popoludniowego moczu, dzisiaj mija rowno 6 tygodni patrzac na date poczecia, od miesiączki nie licze, bo mam dlugie cykle😊
Hej hej ! 6 tyg od poczęcia i +3? Właśnie powtórzyłam swój i po tyg czasu nadal mam 2-3 ale moje cykle to ok 32-33 dni. Zakładam ze owulacja była na sam koniec roku a moje krwawienie po biochemię zaczęło się 14 grudnia. Może moj wynik jest nadal w normie a ja zobaczę +3 dopiero za tydzień?
 
Peauela, a który jesteś tydzień+dzien od OM?

5+4 ale mam cykle 31-33 dni i fazę lutealną tylko 11 🤗 obstawiam że owu była 4 stycznia.

Dopiero doczytałam twój komentarz wyżej - moim zdaniem nie ma się co martwić, czytałam opinie w necie że niektórym dziewczynom dopiero po 7tc od OM weszło 3+ :)
 
Hej hej ! 6 tyg od poczęcia i +3? Właśnie powtórzyłam swój i po tyg czasu nadal mam 2-3 ale moje cykle to ok 32-33 dni. Zakładam ze owulacja była na sam koniec roku a moje krwawienie po biochemię zaczęło się 14 grudnia. Może moj wynik jest nadal w normie a ja zobaczę +3 dopiero za tydzień?
mozliwe, ze owulka byla u Ciebie nawet na poczatku roku 😊 koedy sie przytulaliscie? Robilas jakies testy albo mierzylas temp? u mnie tez byl biochem w listopadzie i owulacja mi sie przesunela z 17 dnia na 21 to zupelnie normalne 😊 I niczym bym sie nie stresowala, to jest tylko indykacja z moczu i na to jaki bedzie wynik wplyw ma wiele czynnikow, nawet to ile wczoraj plynow wypilas 😊 po tym jak rozebralam juz test na czynniki pierwsze mialam wrazenie, ze ten z 2-3 lapal sie juz na 3+ ale test odczytal swoje 🤪
 
reklama
mozliwe, ze owulka byla u Ciebie nawet na poczatku roku 😊 koedy sie przytulaliscie? Robilas jakies testy albo mierzylas temp? u mnie tez byl biochem w listopadzie i owulacja mi sie przesunela z 17 dnia na 21 to zupelnie normalne 😊 I niczym bym sie nie stresowala, to jest tylko indykacja z moczu i na to jaki bedzie wynik wplyw ma wiele czynnikow, nawet to ile wczoraj plynow wypilas 😊 po tym jak rozebralam juz test na czynniki pierwsze mialam wrazenie, ze ten z 2-3 lapal sie juz na 3+ ale test odczytal swoje 🤪

Dokładnie, a z ciekawostek ja na początku zrobiłam dwa testy digital CB - bez tygodni, ale jeden miał czułość 10mIU a drugi 25 mIU, 10 wyszedł od razu pozytywny a drugi negatywny, ale jak go rozebrałam była druga kreska tylko jej nie wyłapał. Dlatego wolę testy z krechą, przynajmniej widać nawet lekką :)
 
Do góry