reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Nie ma nigdzie dopiero 50km odemnie jakaś tragedia a moja gin mówi że mi wypisze recepte w środę na neoparin 0.60 i że dwa dni bez leków nic się nie stanie... Tak mnie wkurzyła że ja ją zmienię... No jestem wściekła jej podejściem
Odpowiednik clexane 0,6 to neoparin 0,4? W aptece jako zamiennik clexane 0,4 dostałam neoparin 0,4 i teraz zwątpiłam.

Co do rozstępów to póki co mam jakiś krem z Rossmanna (ale użyłam go może raz) a potem zamierzam smarować się olejkiem ze słodkich migdałów (w którym można także kąpać maluszka;))
 
Tak.
Na szczęście miałam zapas, po tym jak miałam nogę unieruchomioną w wakacje. Moge się podzielić jeśli czas oczekiwania będzie za długi, daj znać ;)
Dziękuję.. Ale moja gin mi wypisze na neoparin 0.60 ale dopiero w środę mówi że mam czekać.. Bo ona w srode będzie na oddziale i wypisze na ryczałt naciążę..i mówi że dwa dni bez zastrzyków nic się nie stanie a ja mam już czarne myśli 😭
 
Odpowiednik clexane 0,6 to neoparin 0,4? W aptece jako zamiennik clexane 0,4 dostałam neoparin 0,4 i teraz zwątpiłam.

Co do rozstępów to póki co mam jakiś krem z Rossmanna (ale użyłam go może raz) a potem zamierzam smarować się olejkiem ze słodkich migdałów (w którym można także kąpać maluszka;))
Niee neoparin 040 to clexane 0.40.. Ale jest neoparin 0.60 tylko w jednej aptece... I moja mi wypisze na niego recepte dopiero za dwa dni
 
Odpowiednik clexane 0,6 to neoparin 0,4? W aptece jako zamiennik clexane 0,4 dostałam neoparin 0,4 i teraz zwątpiłam.

Co do rozstępów to póki co mam jakiś krem z Rossmanna (ale użyłam go może raz) a potem zamierzam smarować się olejkiem ze słodkich migdałów (w którym można także kąpać maluszka;))
Odpowiednikiem clexane jest neoparin ale dawka to dawka. 0,4 jest równe 0,4.
 
reklama
Do góry