reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

Dziewczyny a ile razy powatarzalyscie betę ?
tak, dwa wystarczy w zupełności :)
ja zrobiłam dwa i później po tym plamieniu chciałam jeszcze biec robić powtórkę z przyrostów ale sobie dałam spokój. czekam cierpliwie do kolejnej wizyty. bo to tylko dodatkowy stres, a na pierwszym usg u mnie było wszystko ok, więc nie chciałam się znowu nakręcać i jeszcze bardziej stresować, bo i tak stres mi towarzyszy.
 
reklama
Dziewczyny a ile razy powatarzalyscie betę ?
Ja robiłam raz betę żeby zobaczyć ile jest , a potem drugi raz i przyrost i już więcej nie robię. Jak już po usg i było wszystko widać to bez sensu żebym robiła. Na takim poziomie zresztą to inaczej przyrasta a ja nie chcę się nie potrzebnie denerwować. 🙂
 
Zrobiłam raz żeby się upewnić
Ja też tylko raz żeby potwierdzić ciążę. Wiecej nie badałam żeby się nie stresować. W poprzedniej (straconej) ciąży lekarka kazała mi sprawdzać przyrost bety przy wartościach podchodzących pod 30tys. Stwierdziła, że jest za mały przyrost i nie dodała nawet, że przy takich wartościach beta już wolniej przyrasta. A co się stresu na jadłam to moje.
 
Dzień dobry dziewczyny, zastanawiałam się czy już do Was pisać bo dopiero wczoraj test dał wynik pozytywny. Na pierwszą betę wybieram się jutro. Jestem jeszcze kilka dni przed okresem więc wszystko może się wydarzyć, mimo, że nastawiam się pozytywnie ☺️✊ widzę, że będzie sporą przepaść między waszymi przeżyciami, a moimi ponieważ termin z om mam na 27.09 więc jeszcze wszystkie odczucia i pierwsza wizyta przede mną. Jest to moja 3 ciąża, pierwsza zakończyła się w 20 tygodniu, dziecko miało wadę chromosomalną triploidię (rozmawialiście o testach Nipt, ja w drugiej ciąży wykonywałam test Panorama w tej też będę go wykonywać, ponieważ jako jedyny jest wstanie wskazać triploidię, po moich przeżyciach tylko informacja, że dzidziuś nie ma tej wady da mi spokój na resztę ciąży. Mimo, że genetyk mówił, że to wada przypadkowa i nie powinna się powtórzyć.) Z drugiej ciąży mam zdrową córeczkę, która skończyła już rok. Trzymam za Was wszystkie kciuki. Wspierajmy się i dotrwajmy do września w pełnym składzie 😆
Cześć! Witamy serdecznie, rozgość się :D

Ja w pracy, więc nawet nie mam za bardzo czasu napisać, marzę już o urlopie. Dzisiaj miałam konsultację z endokrynologiem, kazał podnieść dawkę do 75 i za miesiąc kontrola. Staram się nie stresować, ale wiem, że obniżenie TSH zajmie trochę czasu...
O to u mnie było bardzo podobnie, tyle że 6+2 wg OM, i też kazali przyjść za dwa tygodnie i że wtedy założymy kartę...
Ostatnim razem też tak miałam, a dziś jakież było moje zdziwienie, kiedy na konsultacji telefonicznej ginekolog założyła mi kartę i mam w systemie całą litanię badań :oops:. Nie wiem, czy to od lekarza zależy? W pracy mam abonament w Luxmed i to tam się tak pospieszyli, ale 24 mam ginekologa prywatnie, to będzie 6+2 i w sumie na tę wizytę i usg czekam.
 
reklama
Cześć! Witamy serdecznie, rozgość się :D

Ja w pracy, więc nawet nie mam za bardzo czasu napisać, marzę już o urlopie. Dzisiaj miałam konsultację z endokrynologiem, kazał podnieść dawkę do 75 i za miesiąc kontrola. Staram się nie stresować, ale wiem, że obniżenie TSH zajmie trochę czasu...

Ostatnim razem też tak miałam, a dziś jakież było moje zdziwienie, kiedy na konsultacji telefonicznej ginekolog założyła mi kartę i mam w systemie całą litanię badań :oops:. Nie wiem, czy to od lekarza zależy? W pracy mam abonament w Luxmed i to tam się tak pospieszyli, ale 24 mam ginekologa prywatnie, to będzie 6+2 i w sumie na tę wizytę i usg czekam.
Pocieszyłaś mnie z Luxmedem:) mój lekarz jest tam dość rozchwytywany więc liczyłam na wszystkie badania i formalności podczas poniedziałkowej wizyty:)
 
Do góry