reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

Probowalas na privie? Serio? Osaczylas mnie takimi wiadomosciami, oceniajac. Kogo ja nie szanuje?? Kobieto... To ze olce tak odpisalam ze uszczypliwa byla to bral szacunku? Dobra... Naprawdr.... Zaluje ze sie tu zapisalam

Jesli ktoras uwaza ze faktycznie zawróciłam dupe, bardzo przepraszam 😢😢 nie to było moim celem... Bardzo sie z mezem staramy o dzidziusia stad moje obawy i pytania na forum... Nie ma co mniedobijać tekstem ze zawracam tylek koboetom co nosza pod sercem życie, bo nie wiesz czy moze i ja tez nosze ale jestem jeszcze przed @.... Az mi sie rece trzęsą jak to przeczytalam zazu 😢😢😢... Zobacz załącznik 1356416
Hej , kochana , ale nam ( przynajmniej mnie) nie przeszkadza , że tutaj jesteś . Myślę, że dla każdej tutaj znajdzie się miejsce biorąc pod uwagę to , że same całkiem chwile temu borykałysmy sie z wątpliwościami czy test jest pozytywny , czy jesteśmy na prwno w ciąży czy jednak nie 😌 głowa do góry
 
reklama
Probowalas na privie? Serio? Osaczylas mnie takimi wiadomosciami, oceniajac. Kogo ja nie szanuje?? Kobieto... To ze olce tak odpisalam ze uszczypliwa byla to bral szacunku? Dobra... Naprawdr.... Zaluje ze sie tu zapisalam

Jesli ktoras uwaza ze faktycznie zawróciłam dupe, bardzo przepraszam 😢😢 nie to było moim celem... Bardzo sie z mezem staramy o dzidziusia stad moje obawy i pytania na forum... Nie ma co mnie dobijać tekstem ze zawracam tylek koboetom co nosza pod sercem życie, bo nie wiesz czy moze i ja tez nosze ale jestem jeszcze przed @.... Az mi sie rece trzęsą jak to przeczytalam zazu 😢😢😢... Zobacz załącznik 1356416
Heh ale sama napisałaś że się "staracie o dzidziusia" 😉 i to super serio, ale Zazuu tylko Ci chciała powiedzieć żebyś spróbowała zrozumieć od czego jest która grupa na forum.
Są dwie staraczkowe grupy aktywne i serio każdy znajdzie coś dla siebie 🙂
Ale nikt Ci nie powie czy jesteś w ciąży 😉
 
I powiem Wam , że u mnie hormony chyba mocno zaczynaja działać. Raz beczę ze szczęścia , za 5 minut beczę , że osobę nie poradzę i będę kiepską matką . 5 minut później beczę bo będę musiała zostawic swoją pracę, którą kocham i swoją niezależność a za 3 minuty beczę , że jestem wyrodna , że tak śmiałam pomyśleć .
Ja bez płakania, ale te zmiany myśli też mam co chwilę. A na dodatek mam wrażenie, że w dalszym ciągu to do mnie jeszcze nie dociera w takim stopniu jak bym chciała 🙃
 
Haha nie sądziłam że się nam taka jałowa dyskusja na mamusiowym wątku pojawi 😁

Życzę wszystkim spokojnej nocy, bo jutro mamy całą listę wizyt 😃 ja jakoś przed południem powinnam być po, więc fajnie bo nie muszę do wieczora przebierać nogami, ale mega stresujący dzień mnie czeka, jestem sama z dziećmi, mąż akurat w delegacji więc będzie logistyka i nerwy rano..

Trzymajcie się i bez nerwów, serio nikt tu nie chciał źle!
 
Ja bez płakania, ale te zmiany myśli też mam co chwilę. A na dodatek mam wrażenie, że w dalszym ciągu to do mnie jeszcze nie dociera w takim stopniu jak bym chciała 🙃
O tak , do mnie też nie 😊 mam wrażenie jak bym była w jakieś szklanej kuli i to wszystko dzieje się obok . U mnie w głównej mierze to też fakt , że to wczesna ciąża , a wizytę u ginekologa mam dopiero 26.01 i wtedy dopiero będziemy mogli zobaczyć coś na usg
 
Haha nie sądziłam że się nam taka jałowa dyskusja na mamusiowym wątku pojawi 😁

Życzę wszystkim spokojnej nocy, bo jutro mamy całą listę wizyt 😃 ja jakoś przed południem powinnam być po, więc fajnie bo nie muszę do wieczora przebierać nogami, ale mega stresujący dzień mnie czeka, jestem sama z dziećmi, mąż akurat w delegacji więc będzie logistyka i nerwy rano..

Trzymajcie się i bez nerwów, serio nikt tu nie chciał źle!
Trzymamy kciuki i daj znaj jak będziesz po 😊
 
Naprawde dziękuję, naprawdę ❤️❤️❤️
U nas to był dopiero pierwszy miesiąc starań a i tak nie zliczę ile testów zrobiłam i ile razy zastanawiałam się czy to już „te objawy „ także doskonale Cię rozumiem . Im bardziej nam na czyms zależy tym szybciej chcemy żeby to się stało 😊ja trzymam mocno kciuki żeby u Ciebie się udało i @ nie przyszła 🥰😍
 
Hej dziewczyny! Ja tez nam wszystkim życzę dobrze i rozumiem każdą, która bardzo chce mieć dzidzie. Ja super wsparcie znalazłam w grupie „ciąże po poronieniu”, niesamowita atmosfera tam jest :). Bardzo mi dziewczyny tam pomogły psychicznie.
Jedyne co, to może rzeczywiście lepiej, żeby na naszym wątku odezwać się po pozytywnym teście i dziewczyny której rzeczywiście już wiedzą, że mają ten termin na wrzesien? Tak, że nie robić tu za dużego misz maszu tematycznego i żeby nowe dziewczyny nie miały problemu z odgrzewaniem się z wiadomosci?
A może najlepiej za jakiś czas zamknac grupę?
@Sajfik trzymam mocno kciuki! Daj znać jak tylko zrobisz betę :)
 
reklama
@Sajfik ja jak już raz kiedyś napisałam: zapraszam na grupę po potwierdzeniu ciąży.
Może niektórym nie przeszkadza, ale mi trochę tak, że zamiast skupiać się na nas i naszych ciążach mamy dawać rady dla starających się i rozsądzać czy to objaw ciążowy czy też nie. No sorry ale nie, to nie ten wątek i nie ta grupa. Ja nadal podczytuje staraczki a się nie udzielam, bo jestem ciekawa jak im idzie i cieszę się z każdego ich pozytywnego testu..
Idź na tą betę skoro testy masz negatywne, nie wymiguj się bólem głowy, będziesz mieć czarno na białym: tak albo nie. Krótka piłka.
I napiszę raz jeszcze: życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki za ciążę abyśmy mogły razem cieszyć się z niej przez najbliższe kilka miesięcy 👍
 
Do góry