reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

No wiadomo ☺️ Ja to właśnie 6+5 idę ale to z uwagi na wcześniejszą sytuacje sprawdzić czy nie będę potrzebowała leków ale i mam nadzieję, że już może będzie coś widać 🥰

Macie już jakieś objawy?
Ja tylko ból piersi(którego nie miałam nawet przy @) i lekkie ciągnięcia lub kłucia w podbrzuszu.
Mnie strasznie suszy, jakbym miała permanentnego kaca 😅co za tym idzie non stop siku, natomiast piersi delikatnie pobolewają (ja nadal karmie, ale czuje ze coś się tam dzieje 😉)
 
reklama
Oooo cześć Lily ❤️ Wielkie gratulacje! Byłyśmy razem na kreseczkach ☺️ Fajnie widzieć kogoś „znajomego” super się cieszę!
Cieszę się że jesteśmy tu razem, cieszę się że w końcu nam się udało 😍

U mnie z objawów to ból piersi, podbrzusza, mdłości i wymiotuje 😔 ale czego się nie robi dla malucha 😍🥰
 
Tez się cieszę 🙂
Dziewczyny jaki powinien by przyrost progesteronu w ciąży?
22.12 beta 90.4, prog 17.8
24.12 beta 245 prog 21.2
26.12 beta 540.5 prog 23.4
Czy to dobrze?
Przyrostu kochana prog juz nie badaj, bo on sie zmienia w ciągu godziny. Wiec poki nie masz zadnych plamien ani nic to nie ma czym sie martwic. A prog masz dobry poki co. Teraz wizyta u lekarza to albo da Ci coś na prog albo stwierdzi ze jednak nie ma potrzeby. :)
 
Cześć dziewczyny. Jestem na tej stronie zupełnie nowa.
23 grudnia miałam termin spodziewanej miesiączki, nie przyszła. 24 i 25 grudnia zrobiłam testy i dwie piękne kreski na każdym. Dziś zrobiłam betę i mam 1015, co wskazuje na 5 tydzień. Poszłam do swojego lekarza, żeby umówić się na wizytę. Przyjął mnie już dziś, bo w tym cyklu miałam podany Pregnyl (wcześniej bez niego pęcherzyki w jajnikach rosły zbyt duże i zbyt późno pękały).
Niestety na wizycie pęcherzyk bardzo malutki. Z jednej perspektywy 0,29 cm, a z innej 0,19 cm). Pani Doktor powiedziała, że jest za mały na swój wiek, ale że może się rozwinąć. Mam przyjść za tydzień, 3.01.
Może jednak za bardzo się pospieszyłam i faktycznie jeszcze urośnie. To moja pierwsza ciąża. Miała któraś z Was już tak ?
 
No wiadomo ☺️ Ja to właśnie 6+5 idę ale to z uwagi na wcześniejszą sytuacje sprawdzić czy nie będę potrzebowała leków ale i mam nadzieję, że już może będzie coś widać 🥰

Macie już jakieś objawy?
Ja tylko ból piersi(którego nie miałam nawet przy @) i lekkie ciągnięcia lub kłucia w podbrzuszu.
Ja czuję właśnie delikatny ucisk w podbrzuszu, ale też zmęczenie i częste oddawanie moczu.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Jestem na tej stronie zupełnie nowa.
23 grudnia miałam termin spodziewanej miesiączki, nie przyszła. 24 i 25 grudnia zrobiłam testy i dwie piękne kreski na każdym. Dziś zrobiłam betę i mam 1015, co wskazuje na 5 tydzień. Poszłam do swojego lekarza, żeby umówić się na wizytę. Przyjął mnie już dziś, bo w tym cyklu miałam podany Pregnyl (wcześniej bez niego pęcherzyki w jajnikach rosły zbyt duże i zbyt późno pękały).
Niestety na wizycie pęcherzyk bardzo malutki. Z jednej perspektywy 0,29 cm, a z innej 0,19 cm). Pani Doktor powiedziała, że jest za mały na swój wiek, ale że może się rozwinąć. Mam przyjść za tydzień, 3.01.
Może jednak za bardzo się pospieszyłam i faktycznie jeszcze urośnie. To moja pierwsza ciąża. Miała któraś z Was już tak ?
Wydaje mi się ze jest za wcześnie a ciąża z usg może być młodsza 🙂
Ja dzisiaj 4+3, bylam u lekarza że względu względu wymioty i źle się czuję to tylko tyle zobaczyłam, następna wizyta 17.01
 

Załączniki

  • 20211227_190249.jpg
    20211227_190249.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 128
Do góry