reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Mi pokazuje 6.09 🙂

Dziewczyny wszystkie badacie przyrost bety teraz? Bo ja w sumie nawet chciałam iść ale laby były zamknięte u mnie, a teraz to się w sumie zastanawiam czy mi to potrzebne jeszcze.

W poprzednich ciążach nawet mi to do głowy nie przyszło ale widzę że tu na forum to wszyscy raczej sprawdzają...

Lekarza mojego i tak mam już umówionego od dawna na 12.01, więc myślałam że chyba po prostu poczekam już do tej wizyty. To będzie 6+2 u mnie, myślicie że będzie już coś widać?
Ja nie chodzę na betę, za duży stres ;)

Też mam wizytę już wcześniej zaplanowaną (7.01) ale to turbo za wcześnie, nie mniej jednak chce pogadać z lekarzem, także sie zgłoszę, a taką na usg chce umówić w 8 tyg.
 
Mi pokazuje 6.09 🙂

Dziewczyny wszystkie badacie przyrost bety teraz? Bo ja w sumie nawet chciałam iść ale laby były zamknięte u mnie, a teraz to się w sumie zastanawiam czy mi to potrzebne jeszcze.

W poprzednich ciążach nawet mi to do głowy nie przyszło ale widzę że tu na forum to wszyscy raczej sprawdzają...

Lekarza mojego i tak mam już umówionego od dawna na 12.01, więc myślałam że chyba po prostu poczekam już do tej wizyty. To będzie 6+2 u mnie, myślicie że będzie już coś widać?
Ja lekarza mam na 11.01 ☺️ U mnie wtedy będzie z OM 6+5. Poszłabym wcześniej ale i tak normalnie do mojego ginekologa termin wolny pierwszy był na połowę lutego, dopiero jak na recepcji powiedziałam jaka u mnie sytuacja była i ze trzeba sprawdzić czy wszystko tym razem jest ok to wcisnęli mnie na 11.01 ☺️
Ja chyba jutro zrobię betę oraz progesteron żeby sprawdzić czy wszystko jest ok i przyrost bety w czwartek.

A i 6+2 u Ciebie zobaczysz czy jest jajo w macicy z pecherzykiem żółtkowym ☺️
 
Ostatnia edycja:
Ja nie chodzę na betę, za duży stres ;)

Też mam wizytę już wcześniej zaplanowaną (7.01) ale to turbo za wcześnie, nie mniej jednak chce pogadać z lekarzem, także sie zgłoszę, a taką na usg chce umówić w 8 tyg.
To chyba będzie jakoś 6tc? to coś też już będzie widać, a na pewno będziesz spokojniejsza, że wszystko jest ok ☺️
 
Ojej dziękuję Ci pięknie! Jak miło ❤️ Tobie tez wielkie gratulacje 🥰( ja nie chciałam już pisać na kreseczkowej grupie bo jednak ostatnie chyba 3-4msc mnie tam nie było i nie chciałam wyskakiwać jak Filip z konopii 🙈 )
Rozumiem haha, ale fajnie ze sie udalo! Rok 2022 widocznie jest tym naszym rokiem skoro się tyle czasu nie udawało i nagle termin na 2022 🙈
Życzę nudnych 9miesiecy, jak bedziesz miala ochotę to odzywaj się na priv!
 
To chyba będzie jakoś 6tc? to coś też już będzie widać, a na pewno będziesz spokojniejsza, że wszystko jest ok ☺️
Tak, 6 t., jak bylam w ciąży z synem i poszłam w 6+5 i nie było jeszcze zarodka, przez tydzień chodziłam jak zombie ze stresu i strachu ze znowu coś pójdzie nie tak, chyba chce sobie tego oszczędzić tym razem 😉 i wiedzieć już na pewno co i jak gdzieś w 8 -9 tyg. 😊
 
reklama
Tak, 6 t., jak bylam w ciąży z synem i poszłam w 6+5 i nie było jeszcze zarodka, przez tydzień chodziłam jak zombie ze stresu i strachu ze znowu coś pójdzie nie tak, chyba chce sobie tego oszczędzić tym razem 😉 i wiedzieć już na pewno co i jak gdzieś w 8 -9 tyg. 😊
No wiadomo ☺️ Ja to właśnie 6+5 idę ale to z uwagi na wcześniejszą sytuacje sprawdzić czy nie będę potrzebowała leków ale i mam nadzieję, że już może będzie coś widać 🥰

Macie już jakieś objawy?
Ja tylko ból piersi(którego nie miałam nawet przy @) i lekkie ciągnięcia lub kłucia w podbrzuszu.
 
Do góry