reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

U nas wiedza teście , moja mama + babcia, bo jakoś stwierdziłam że gdyby coś się miało stać to nie będę musiała facetom tłumaczyć. Ale w piątek/sobotę mam zamiar pojechać odwiedzić tatę i dziadka, dziś zamawiam zdrapki - zostaniesz dziadkiem.
Mama miała urodziny na sylwestra i dałam jej oprócz prezentów właśnie zdrapkę, wyszła super niespodzianka :)
 
reklama
Planujecie jakąś niespodziankę dla nich zorganizować np. małe buciki lub body? czy po prostu powiedzieć? 🙂
Ja planuję ubrać się z dziećmi w koszulki z napisami w stylu: starszy brat, podwójna siostra, mężowi zapodam napis w stylu „będę mieć kartę dużej rodziny” zobaczymy kto pierwszy się doczyta na t-shirtach 😂
 
U nas wiedza teście , moja mama + babcia, bo jakoś stwierdziłam że gdyby coś się miało stać to nie będę musiała facetom tłumaczyć. Ale w piątek/sobotę mam zamiar pojechać odwiedzić tatę i dziadka, dziś zamawiam zdrapki - zostaniesz dziadkiem.
Mama miała urodziny na sylwestra i dałam jej oprócz prezentów właśnie zdrapkę, wyszła super niespodzianka :)
Oo świetny pomysł! Nie wiedziałam o zdrapkach :) na allegro kupiłaś?
 
Ja planuję ubrać się z dziećmi w koszulki z napisami w stylu: starszy brat, podwójna siostra, mężowi zapodam napis w stylu „będę mieć kartę dużej rodziny” zobaczymy kto pierwszy się doczyta na t-shirtach 😂
Daj znać kto był najbardziej spostrzegawczy :D a przyszłe rodzeństwo jak zareagowało?
 
My powiedzieliśmy rodzicom i najbliższym znajomym, mieszkaja po sąsiedzku i q razie czego gdyby cos sie dzialo, zawsze pomoga 😊 jako, ze mieszkam w Holandii moim rodzicom powiedzieliśmy przez kamerke, a rodzicom narzeczonego wręczyliśmy male body z teamu RedBull, bo moj i jego tata sa mega fanami Formuły 1 😉 przyjaciele dostali na deser słoiczki z nutricii z ostrzeżeniem, że za kilka miesiecy nie dostaną nic innego do jedzenia u Nas 😅
 
reklama
Ja przed in vitro w pracy powiedziałam, że będę miała, żebym zdążyła przeszkolić kogoś na moje stanowisko plus czasami musiałam wziąć wolne na wizyty.

Część znajomych i rodziny wie to efekt euforii po pięcioletnich staraniach i dodatkowo wiedzieli o staraniach i in vitro. Myślę, że to za wcześnie ale wyszło jak wyszło ☺️
 
Do góry