reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
A kiedy planujecie powiedzieć najbliższym i w pracy?
Rodzicom w ten weekend, część znajomych już wie, część się dowie na przełomie lutego i marca:) w pracy wie kierowniczka, a reszta zespołu zna oficjalną wersję czyli mam problemy z kręgosłupem (jestem na zwolnieniu od początku stycznia)
 
Rodzicom w ten weekend, część znajomych już wie, część się dowie na przełomie lutego i marca:) w pracy wie kierowniczka, a reszta zespołu zna oficjalną wersję czyli mam problemy z kręgosłupem (jestem na zwolnieniu od początku stycznia)
Planujecie jakąś niespodziankę dla nich zorganizować np. małe buciki lub body? czy po prostu powiedzieć? 🙂
 
A kiedy planujecie powiedzieć najbliższym i w pracy?
Teściowie już wiedzą, bo ciągłe wymówki, że się z teściem wiśniówki nie napiję już przestały działać 🤣 więc moja mama automatycznie też. W pracy dyrektorka, bo musiałam dobry argument, by dostać pracę zdalną. Stwierdziła, że to lepsze info, niż jakbym miała się zwolnić 😁😁
 
O super pomysl! Duzo na insta jest tego i uważam, ze to swietna pamiatka :)
U nas rodzice i rodzeństwo wiedzą i mimo , że na początku trochę żałowałam , że nie poczekaliśmy to teraz jestem zadowolona , mam od nich mega dużo wsparcia , dzwonią , piszą itd . Dzisiaj też wyszło w jakieś rozmowie , że powiedzieli bratankowi mojego męża ,który ma 5 że ciocia i wujek będą mieli niedługo dzidziusia a on wyskoczył z tekstem : „ serio ? O Jezu, znowu będzie głośno i nie będzie spokoju bo będzie beczał” 😂😂
 
Dziewczyny, czy Wy jesteście dobrze nawodnione? Pijecie 2 litry czystej wody dziennie? Ból głowy może być oznaką odwodnienia.
To prawda , u mnie koleżanka ( niebędąca w ciąży) miała takie ogromne bóle głowy , ze spodziewała się jakiegoś guza mózgu , bo na oczy nie mogła patrzeć . Lekarz kazał jej z ręka na sercu pic 2 litry wody dziennie i wrócić za 2 tygodnie . Ból minął jak ręka odjął
 
Dziewczyny a czy miewacie gazy? 😯 bo ja takie straszne 😂 zwalam winę na psa , że to on 😂
Ja miałam więcej przed ciążą 🤣 teraz jakoś tak delikatnie haha
A kiedy planujecie powiedzieć najbliższym i w pracy?
W pracy powiedziałam już na początku 7 tyg. Tylko dlatego, bo czasami muszę coś cięższego podnieść, więc chciałam żeby już wiedzieli.
Rodzice powiadomieni podczas życzeń sylwestrowych :)
Najbliżsi znajomi już wiedzą od około tygodnia :)
Nie potrafię tego utrzymać w tajemnicy, nie potrafię ukryć emocji 😅
 
reklama
Do góry