reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

Hej, dołączam i ja, testy pozytywne od 22 grudnia,
beta 22.12 wynosiła 90.4
Beta 24.12 wynosiła 245
Beta 26.12 wynosiła 540.5
Więc przyrost jest 😍
Termin według OM 3 września 😍🤰
Kiedy miałaś pierwszy dzień ostatniej miesiączki ? ❤️ Wiesz w którym dniu cyklu miałaś owulację ? I jak długie cykle ? Gratulacje 🥰
 
reklama
Dziewczyny słyszałam kiedyś teorie, że niskie przyrosty bety (poniżej 200%) wskazują na chłopca, a te wysokie na dziewczynkę? Może robiłyście w poprzednich ciążach badania i potwierdzacie te teorie? U mnie w ciąży straconej i kolejnej rzeczywiście były wysokie przyrosty świadczące o dziewczynkach. 🤔 Wiem, że to się nie musi zawsze sprawdzać ale nie ukrywam, że teoria intrygujaca 😆
 
Dziewczyny słyszałam kiedyś teorie, że niskie przyrosty bety (poniżej 200%) wskazują na chłopca, a te wysokie na dziewczynkę? Może robiłyście w poprzednich ciążach badania i potwierdzacie te teorie? U mnie w ciąży straconej i kolejnej rzeczywiście były wysokie przyrosty świadczące o dziewczynkach. 🤔 Wiem, że to się nie musi zawsze sprawdzać ale nie ukrywam, że teoria intrygujaca 😆
Hmm ciekawe w straconej też przyrosty poniżej 200 i chłopak a teraz powyżej 200 zobaczymy. Dla mnie najważniejsze żeby wkoncu donosić i urodzić zdrowe dziecko..Ja już parkę mam 🤪.
 
Kiedy miałaś pierwszy dzień ostatniej miesiączki ? ❤️ Wiesz w którym dniu cyklu miałaś owulację ? I jak długie cykle ? Gratulacje 🥰
Ostatnia miesiączka 27 listopada, owulacja mniej więcej 12-14 dzień cyklu 🙂 dawniej miałam cykle 33 dni ale ostatnio zmniejszyły się do 28, w 26dc wyszedł mi test pozytywny 🙂
 
Hmm ciekawe w straconej też przyrosty poniżej 200 i chłopak a teraz powyżej 200 zobaczymy. Dla mnie najważniejsze żeby wkoncu donosić i urodzić zdrowe dziecko..Ja już parkę mam 🤪.
Ooo właśnie dla mnie tez . Po ostatnich perypetiach , już nawet nie czytam nic w internecie powiedziałam sobie,ze daje luz i chce mieć czysta głowę … wtedy się naczytałam i chodziłam jak bomba , wgl od samego początku tamtej ciąży ciagle coś , umowa mi się kończyła i czułam taki niepokój , mój partner tez. Teraz stwierdził,ze jest spokojny i ja tez czuje,ze tym razem będzie dobrze ! Musi ❤️
 
reklama
Do góry