reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Nie ma tam wartości tętna, tętno oznacza się FHR. Powinien zmierzyć z tego zapisu, ale może już na oko widział, że ok.
Mój lekarz tez nie zaznaczał na usg FHR - i nie mówił jak szybko bije. Powiedział ze bije ze jest dobrze wiec nie pytałam 🤭 i nawet o tym nie pomyślałam ale Wy tu wszystkie znacie wartości wiec chyba w sobotę go podpytam ☺️
 
Bosze dziewczyny co ja oglądam , siostrzeniec mi podrzucił linka na YT o reportażu Patryka Vegi „ oczy diabła” robi wywiad z dziewczyną która jest w ciąży i chce sprzedać swoje dziecko do burdelu , na narządy albo pedofilom . Nie polecam jak ktoś ma słabe nerwy !😱
 
Bosze dziewczyny co ja oglądam , siostrzeniec mi podrzucił linka na YT o reportażu Patryka Vegi „ oczy diabła” robi wywiad z dziewczyną która jest w ciąży i chce sprzedać swoje dziecko do burdelu , na narządy albo pedofilom . Nie polecam jak ktoś ma słabe nerwy !😱
Obejrzałam połowę.
 
reklama
Do góry