reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

U mnie powiedziala ze jeszcze za male i nie jest w stanie zmierzyć. Widziałam jak puka tylko😊. Zalozyli Wam lekarze książeczki ciazy?? Moja tylko mi dala pakiet i powiedziała, ze uzupełniamy na nastepnej wizycie.
 
reklama
Dziewczyny proszę o radę. Wiem, że to może nie ten wątek ale potrzebuje obiektywnej opinii. Wykonalam test baby check z krwi11 dni przed spodziewaną miesiączki. Nie wiem czy to nie za wcześnie. Ale wydaje mi się że na tym teście widzę taki bardzo słaby cień drugiej kreski. Powiedzcie mi czy wy też to widzicie? Czy ja sobie to wkrecam? Tak szczerze mówiąc wolalabym teraz nie być w ciąży. Ale proszę o opinię czy wy też się dopatrzylyscie czegokolwiek czy to tylko moja pod świadoma wyobraźnia?Zobacz załącznik 1227471
Ja widze tylko 1 kreske takze luz😊może ta smuga Cię zmylila.
 
Witaj. Ja swoje dwie kreski zobaczyłam 7stycznia(4dni przed terminem @), kolejne 8stycznia. Na bętę poszłam 11stycznia(termin miesiączki) oraz 13stycznia sprawdzić przyrost i martwić się już znacznie mniej. Test kolejny zrobiłam w terminie miesiączki co mnie utwierdziło, że są dwie kolejne już tłuste kreski. Nie czekałam na wynik testów ani minutę nawet. Od razu zabarwiły się w tych samych kolorach[emoji7]
Wizytę umówiłam na 18.01 czyli tydzień po terminie, a to z tego względu, że choruje przewlekle od 7lat, jestem po operacji kręgosłupa i po prostu jestem tak ciekawa, że ten tydzień dalej to bym chyba jajo zniosła[emoji38][emoji1] Nawet jeśli nie będzie jeszcze serduszka będę nieco uspokojona. Ciekawi mnie ilość pęcherzyków, bo w rodzinie od strony narzeczonego były bliźniaki. Dlatego lecę na wizytę po weekendzie[emoji85][emoji4]
Bliźniaki genetycznie rodzą się tylko po żeńskiej stronie, czyli jakby twoja mama lub babcia miała. A jak narzeczony to nie ma znaczenia.
 
Dziewczyny a jak się wybiera lekarza to on powinien pracować w tym szpitalu w którym będzie poród? o ile ja już prawie jestem zdecydowana na mojego lekarza o tyle nie wiem gdzie będę rodzić. Jeśli mój lekarz nie będzie pracował w tym szpitalu gdzie będę rodzić to ma to jakieś znaczenie przy porodzie?

Przy porodzie naturalnym najważniejsza jest położna, u mnie lekarz przyszedł tylko na 5 minut na sam koniec (w sumie myślałam, ze to pielęgniarka, bo taka młoda dziewczyna [emoji28]). Niestety nie masz pewności ze Twój lekarz będzie na dyżurze w czasie Twojego porodu, wiec wydaje mi się, że to nie jest aż takie istotne.
A jeśli cesarka to zawsze można pod koniec ciąży iść na konsultacje do jakiegoś lekarza.
 
Dziewczyny, które widziały już swoje fasolki z serduszkiem, jakie tętno było u waszych okruszków? 🙂
U mnie równo 100/min ale lekarz mówi że powinno niebawem przyspieszać... Ale ogólnie jest wszystko dobrze.
Dodam że 2 dni temu jeszcze serduszka nie było...
Ale mąż zaczął drążyć temat i już się zaczęłam niepokoić 😢
Jak ja byłam na wizycie to według OM byl 7d1, według usg 6t2d i tętno było 131/min. Zarówno moja ginekolog jak i położna mówiły, że bardzo dobre :) ale wydaje mi się, że nie masz się czym martwic, skoro 2 dni temu jeszcze w ogóle nie było serduszka to na pewno się rozkręci :)
 
Cześć dziewczyny, melduję się we wrześniowych mamach. Test pozytywny wyszedł mi 12 stycznia, dzień przed spodziewaną miesiączką. Mam za sobą 2 straty (w 2019 i 2020 r.). Wizytę u lekarza mam 12 lutego dopiero, chyba że do tego czasu udam się do innego.
Buziaki
 
reklama
Cześć dziewczyny, melduję się we wrześniowych mamach. Test pozytywny wyszedł mi 12 stycznia, dzień przed spodziewaną miesiączką. Mam za sobą 2 straty (w 2019 i 2020 r.). Wizytę u lekarza mam 12 lutego dopiero, chyba że do tego czasu udam się do innego.
Buziaki
Który tydzień ci twraz wychodzi?
 
Do góry