reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Nie widać absolutnie nic, nawet cienia cienia. Zresztą trudno się dziwić, bo 11 dni przed terminem miesiączki żaden test nic nie pokaże, nawet badanie krwi w laboratorium.

Nie widać absolutnie nic, nawet cienia cienia. Zresztą trudno się dziwić, bo 11 dni przed terminem miesiączki żaden test nic nie pokaże, nawet badanie krwi w laboratorium.
Dzięki za opinię. Ehh taka stara a taka glupia jestem. Na tym teście pisało, że nawet kilka dni po zapłodnieniu wykrywa ciążę, dlatego go zrobiłam. A cykle mam 32 dniowe zwykle. Dlatego myslalam że może już coś pokazać. Ale dzięki za opinię. Bo ja sobie niepotrzebnie wkrecam, a w sumie tak jak pisalam nie bardzo bym chciała być teraz w ciąży. Wy przynajmniej umiecie obiektywnie to ocenić.
 
reklama
Dziewczyny, które widziały już swoje fasolki z serduszkiem, jakie tętno było u waszych okruszków? 🙂
U mnie równo 100/min ale lekarz mówi że powinno niebawem przyspieszać... Ale ogólnie jest wszystko dobrze.
Dodam że 2 dni temu jeszcze serduszka nie było...
Ale mąż zaczął drążyć temat i już się zaczęłam niepokoić 😢
 
Dziewczyny, które widziały już swoje fasolki z serduszkiem, jakie tętno było u waszych okruszków? 🙂
U mnie równo 100/min ale lekarz mówi że powinno niebawem przyspieszać... Ale ogólnie jest wszystko dobrze.
Dodam że 2 dni temu jeszcze serduszka nie było...
Ale mąż zaczął drążyć temat i już się zaczęłam niepokoić 😢
Ale super ! Ja nie mogę się doczekać aż zobacze serduszko 😍
 
Dziewczyny, które widziały już swoje fasolki z serduszkiem, jakie tętno było u waszych okruszków? 🙂
U mnie równo 100/min ale lekarz mówi że powinno niebawem przyspieszać... Ale ogólnie jest wszystko dobrze.
Dodam że 2 dni temu jeszcze serduszka nie było...
Ale mąż zaczął drążyć temat i już się zaczęłam niepokoić 😢
ja widziałam serduszko, ale nie mówiła mi lekarka jakie tętno, jedynie, że wolałaby żeby szybciej biło. Byłam w skończonym 6tc, a Ty?
 
Dziewczyny a jak się wybiera lekarza to on powinien pracować w tym szpitalu w którym będzie poród? o ile ja już prawie jestem zdecydowana na mojego lekarza o tyle nie wiem gdzie będę rodzić. Jeśli mój lekarz nie będzie pracował w tym szpitalu gdzie będę rodzić to ma to jakieś znaczenie przy porodzie?
 
Dziewczyny a jak się wybiera lekarza to on powinien pracować w tym szpitalu w którym będzie poród? o ile ja już prawie jestem zdecydowana na mojego lekarza o tyle nie wiem gdzie będę rodzić. Jeśli mój lekarz nie będzie pracował w tym szpitalu gdzie będę rodzić to ma to jakieś znaczenie przy porodzie?
Wszystko zależy od lekarza. Znam przypadki że lekarz pracowałem danym szpitalu a nawet nie zajrzał.do swojej pacjentki. Natomiast przy poronieniu byłam zabrana do szpitala "po znajomości" żeby było szybko załatwione bo nie chciałam długo leżeć ale lekarz główny na dyżurze i tak podejmował swoje decyzje. Oni się teraz bardzo pilnują żeby nie było smrodów
 
reklama
Dziewczyny a jak się wybiera lekarza to on powinien pracować w tym szpitalu w którym będzie poród? o ile ja już prawie jestem zdecydowana na mojego lekarza o tyle nie wiem gdzie będę rodzić. Jeśli mój lekarz nie będzie pracował w tym szpitalu gdzie będę rodzić to ma to jakieś znaczenie przy porodzie?
Córkę rodziłam w tym szpitalu co przyjmował mój lekarz gin, ale teraz pracuje gdzie indziej, bo ten szpital zrobili jednoimienny i też nie wiem gdzie będę rodzic
 
Do góry