reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja o mojej teściowej się nie będę wypowiadać. Bo poszlaby tu niezła wiazanka
To mozemy sobie piątkę przybić.
Czyli na naszym wątku będziemy mieli : polsko-indyjskie dziecko , polsko-szwedzkie , polskie z obywatelstwem norweskim , polskie z obywatelstwem malezyjskim i polskie z obywatelstwem niemieckim [emoji3590][emoji3590][emoji3590] Światowe dzieciaki [emoji2] chyba nic nie pominęłam
I polsko-bulgarsko-tureckie z niemieckim obywatelstwem [emoji23][emoji23]
 
reklama
Ktora z was ma migreny? Mnie dziś dorwała.. Musze wziac pol apapu bo oszaleje...
Ja Kochana, głowa mnie dziś zabiła... i kręgosłup. Też wjechał lekn przeciwbólowy...

@Agnieszka19m Musi być dobrze. Po prostu musi! Mam nadzieję, że serduszko się rozkręci...

Dziewczyny, gratuluję udanych wizyt i pięknych dzidzioli :) niech zdrowo rosną 🙂
 
Dziewczyny.majace doświadczenie z krwiakami. Tydzień temu ta na nfz powiedziała że mam.krwiaczka. ta dzisiaj nic na ten temat..ja z tego wszystkiego też nic nie mówiłam.o tym. Myślicie że mógł.sie wchłonąć tak szybko? Czy sprzęt gorszy? Prywatnie dla mnie to nie do pomyślenia żeby był gorszy niż na nfz. Chociaz z ciąży co mam córkę pod koniec w tej samej klinice lekarz stwierdził że nie wyznaczy wagi dziecka bo jest nisko usadowiona a w szpitalu w ten sam dzień określił lekar właściwie co do grama. Męczy mnie ta dzisiajsza wizyta
Ja myślę że nie tyle co sprzęt co sprawne oko badającego. Miałam milion razy usg brzucha robione i tylko jedna babeczka zauważyła że mam dwie śledziony 🤷‍♀️ Co lekarz to widzi co innego.
 
Dziewczyny.majace doświadczenie z krwiakami. Tydzień temu ta na nfz powiedziała że mam.krwiaczka. ta dzisiaj nic na ten temat..ja z tego wszystkiego też nic nie mówiłam.o tym. Myślicie że mógł.sie wchłonąć tak szybko? Czy sprzęt gorszy? Prywatnie dla mnie to nie do pomyślenia żeby był gorszy niż na nfz. Chociaz z ciąży co mam córkę pod koniec w tej samej klinice lekarz stwierdził że nie wyznaczy wagi dziecka bo jest nisko usadowiona a w szpitalu w ten sam dzień określił lekar właściwie co do grama. Męczy mnie ta dzisiajsza wizyta
Jak dostałam plamienia to pojechałam na IP był krwiak ok 5mm - za dwa dni na wizycie u mojego lekarza był ślad ale malutki, lekarz mówił ze mógł się przez to plamienie oczyścić. Biorę duphaston 3x1 i po plamieniu miałam tez brać nospe żeby macica się nie kurczyła.
 
Jak dostałam plamienia to pojechałam na IP był krwiak ok 5mm - za dwa dni na wizycie u mojego lekarza był ślad ale malutki, lekarz mówił ze mógł się przez to plamienie oczyścić. Biorę duphaston 3x1 i po plamieniu miałam tez brać nospe żeby macica się nie kurczyła.
Ja nie mialam przez ten czas plamien ani krwawień. Wiecie co i ta co tego krwiaka dojrzała to młodziutka lekarka. Może jeszcze taka wiecie dokładna i wszystko ogląda nie popadła.w.rutyne jeszcze
 
reklama
Ja już powoli mam serdecznie dosyć tego dnia 😔 w ogóle nie mam siły i czuje się przez to taka bezużyteczna,no sama na siebie się wściekam,ze ktoś ze mnie całe życie wypompowal,bo bym tylko leżała i leżała i nawet z łóżka nie wstawała 😩😩
Nie martw się - ja mam identycznie. Leżę leżę i leżę... nic mi się nie chce, nie mam siły kompletnie na nic. Kołderka i tylko jedzenie podstawiane przez mezulka 😍
 
Do góry