reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

@cosmolady daj znac jak sytuacja
@Dwa+Trzy ciesze sie, ze jest juz lepiejz malo ostatnio Cie tutaj, tez sie martwilam
@Katarzynka111 nie martw sie, na pewno z Maluszkiem wszystko ok, odpoczywaj teraz :*

A tak w ogole, tez sie tak meczycie przy sprzataniu? Ledwo jedno pomieszczenie a ja mam juz dosc.. ostatnio odkurzalam caly pokoj siedzac na pufce...
Dziękuję :) Dzisiaj chyba jednak przesadziłam z ruchem po tylu tygodniach bezczynności bo brzuch okropnie się stawia. Wzięłam no-spę i wróciłam do leżenia..

Mój lekarz ostatnio mnie zważył. Pytałam go czy to problem, że schudłam ok 1,5kg. Mowil, że nie, że nawet jeśli jeszcze trochę schudnę to też będzie ok (nie mam nadwagi, jestem w środku normy BMI). Nie mówił nic o żadnych badaniach... Hmm
Mi spadło 5kg i też nie miałam żadnych dodatkowych badań w związku z tym :)

@cosmolady super wieści :)
 
reklama
Hej
U mnie ogólnie ok. Nie byłam wczoraj na IP, mieszkam w niemczech, tu jest insczej, dostalam na piśmie, że jak będzie duże krwawienue to dopieto mam się stawic, tu od 12tc dopiero się "przejmują" nie wiem dlaczego tak jest. Wczoraj bardzo się zdenerwowałam na mojego syna, tak mnie z równowagi wyprowadził, poszłam siku a tam krew. Dziś już na szczśście nie, ale nie miałam jak Wam napisać, tel mi się zablokował i musiałam czekać, aż się wyładuje, bo nic się zrobić nie dało. Brzuch mnie nie boli, to dobrze, mam wielką nadzieję, że jest wszystko ok. Tak wiele osób chce, żeby to dzieciątko się urodziło, więc musi się udać

Ponoć chcą żeby natura zrobiła swoje, czyli wyeliminowała słabsze zarodki[emoji20] te słabsze potem mogą być chorowite lub chore i trzeba będzie im płacić socjal. Straszne, ale tak mówiono nam na studiach[emoji51] moim zdaniem to jakaś paranoja.

Cieszę się, że u Ciebie już dobrze, oby to się nie powtórzyło![emoji8]
 
Ponoć chcą żeby natura zrobiła swoje, czyli wyeliminowała słabsze zarodki[emoji20] te słabsze potem mogą być chorowite lub chore i trzeba będzie im płacić socjal. Straszne, ale tak mówiono nam na studiach[emoji51] moim zdaniem to jakaś paranoja.

Cieszę się, że u Ciebie już dobrze, oby to się nie powtórzyło![emoji8]
I to jest chore. Moja przyjaciółka wylądowała w szpitalu na podtrzymanie między 4 a 5 tygodniem (Pl oczywiście) i teraz ma zdrową cudną córkę
 
I to jest chore. Moja przyjaciółka wylądowała w szpitalu na podtrzymanie między 4 a 5 tygodniem (Pl oczywiście) i teraz ma zdrową cudną córkę
To jest bardziej niż chore, też znam przypadek ogromnej walki jeszcze nawet zanim pojawił się zarodek, ciąża z gatunku "walczymy, ale proszę się przygotować na najgorsze", walka od początku aż do porodu... Dziewczynka ma teraz 3 latka i rozwija się cudnie.
Nie masz gdzieś niedaleko jakiegoś polskiego lekarza?
 
To jest bardziej niż chore, też znam przypadek ogromnej walki jeszcze nawet zanim pojawił się zarodek, ciąża z gatunku "walczymy, ale proszę się przygotować na najgorsze", walka od początku aż do porodu... Dziewczynka ma teraz 3 latka i rozwija się cudnie.
Nie masz gdzieś niedaleko jakiegoś polskiego lekarza?
Niestety, ale nie
 
Cześć laseczki:) jak Wam mija weekend- mam nadzieje że samopoczucie cudne. U mnie słabo...czuje się osłabiona od kilku dni no i przepracowana. A tu bam angina... jeszcze nie byłam u lekarza ale książkowy przykład. Coś polecacie?
 
Cześć laseczki:) jak Wam mija weekend- mam nadzieje że samopoczucie cudne. U mnie słabo...czuje się osłabiona od kilku dni no i przepracowana. A tu bam angina... jeszcze nie byłam u lekarza ale książkowy przykład. Coś polecacie?
Uu nigdy nie chorowałam, ale tego się nie leczy antybiotykiem? Najlepiej się wybrać do lekarza. Podobno lody przynoszą ulgę
 
reklama
Cześć laseczki:) jak Wam mija weekend- mam nadzieje że samopoczucie cudne. U mnie słabo...czuje się osłabiona od kilku dni no i przepracowana. A tu bam angina... jeszcze nie byłam u lekarza ale książkowy przykład. Coś polecacie?
Koniecznie idź do lekarza, nawet na jakąś pomoc dorazna jeśli masz możliwość, jeśli to zakażenie bakteryjne, to na pewno przepisze antybiotyk - amoksycylina jest bezpieczna w ciąży :).
 
Do góry