reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Dziś miałam dwa sny, ze straciłam dzidzie :(((((((
Karolcia takie sny się biorą z tego że za dużo myślisz i wszystko rozpatrujesz pod złym kątem. Wiem coś o tym bo też tak miałam. Musisz trochę wyluzować bo zwariować można od tego wszystkiego. Weź pod uwagę że jak się ma coś złego stać to i tak się stanie😒. A twój stres to też nic dobrego dla dzidzi.
 
reklama
Ważę ok 67 kg mam mdłości i przyjmuje heparyne rano i wieczorem 0,4. Jak na razie miałam same porażki we wczesnej ciąży pierwsze 6 tygodni.
 
Karolcia takie sny się biorą z tego że za dużo myślisz i wszystko rozpatrujesz pod złym kątem. Wiem coś o tym bo też tak miałam. Musisz trochę wyluzować bo zwariować można od tego wszystkiego. Weź pod uwagę że jak się ma coś złego stać to i tak się stanie[emoji19]. A twój stres to też nic dobrego dla dzidzi.

Tak.. masz racje. Nie rozmawiam za bardzo z nikim bo moj K od razu gasi mnie i mówi, ze daj spokój. Moja ciocia tylko jeszcze wie. Rodzicom nie chciałam mówić, jestem na chorobowym ale powiedziałam ze przez prace. Nie chce żeby to aż tak przeżywali wszystko
 
Mi ktoś kiedyś powiedział, że sny czyta się na odwrót. Poza tym sny odzwierciedlają nasze obawy/lęki/pragnienia. Ty w tym momencie stresujesz się ciążą i dlatego masz takie sny

Oby na odwrót było!! Ale powiem Wam, ze coś mnie po prawej stronie dziś pobolewalo taki ból przechodzący i tyle.
Choć mam dobre przeczucie, to same wiecie jak czasem jest.
 
Ja to się jeszcze nie cieszę u mnie to ciężko utrzymać ciąże. Dlatego też nie chce za dużo myśleć. Zrobię test za dwa dni jak nie będzie okresu.
 
Przeszukam dzisiaj internety, dzięki dziewczyny.

Zaczęłam dziś wg apki 9 tydzień i co? Ledwo się powstrzymałam od haftu tuż przed wejściem do budynku firmy... Strategicznie się zatrzymałam przy koszu bo było bardzo ciężko i tylko faceci się zatrzymywali czy się dobrze czuje.
 
Dziś miałam dwa sny, ze straciłam dzidzie :(((((((
Wiem co czujesz, bo ja miałam też taki sen... Tak jak dziewczyny piszą to jest wszystko przez to że mocno przezywamy i martwimy się żeby wszystko było ok.. Musimy być dobrej myśli, będzie wszystko dobrze, zobaczysz :*:*


Mnie właśnie tak P wkurzył że się poryczałam... Rozmawiamy o urlopie itp i on do mnie ze no on wziął od 9.03 to się go pytam dlaczego nie wziął 2.03 skoro mamy wizytę to się zaczął na mnie drzeć ze jak weźmie na początku marca to potem do Świat się tak ubije ze znów bedzie umierał, że on może pójść jak już coś więcej będzie widac, bo przecież zdjęcia i tak przynoszę do domu.. I że ja myślę tylko o sobie a nie o nim.. No brak mi słów... Męczennik od siedmiu boleści, ajj.. I jeszczedo mnie mówi jak go wkurzylam bo mu na emocje wjeżdżam.... A aaaaaa, zabije go jak wróci...
 
reklama
Dziewczyny, a ja chciałam się pochwalić. Wczorajsza wizyta mnie uspokoiła - widzieliśmy bijące serduszko! ♥️ Obydwoje z mężem mieliśmy łzy w oczach. Moje niepokoje o mniejsze niż książkowe ostatnie przyrosty bhcg lekarz podsumował żartem, że „zarodek się o tym nie dowiedział„ 😂

Dziękuje za wsparcie i Wam życzę wszystkiego dobrego ☺️
 
Do góry