reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Cześć wszystkim przyszłym mamom😉 dlugo obserwowałam grupę i czytałam forum. Z mezem staralismy się o maluszka 2 lata. I niespodzianka, udało się 😁 Dziś 9 tydzień. Byliśmy mega zdziwieni bo ostatna wizyta 6.01 i nic nie było, więc przygotowana bylam do rozpoczęcia kolejnej stymulacji. Dla spokojnej głowy zrobiłam test 20.01 i pojawił się cud. Jesteśmy już po pierwszej wizycie, kolejna 20.02. Jakoś jeszcze w to wszystko nie wierzymy. Tylu lekarzy juz przerabialiśmy i kazdy zalecał wizytę w klinice niepłodności 😑 a tu proszę.
Gratulacje! Niech zdrowo rośnie :)
 
reklama
@Gosiinka ja mam bardzo często bóle głowy i podejrzewam, że to właśnie od progesteronu. Na szczęście powoli bo odstawiam. Wcześniej brałam 2x 100, teraz mam brać 1x 100 przez tydzień i odstawić.
 
Kochana bedzie dobrze, nie raz nie ma objawow wcale, albo ustaja. Glowa do gory ja tez odliczam do wizyty. Mam 17.02
Hej dziewczynki. Mnie bolą tylko piersi żadnych innych objawów nie mam, czasem jestem senna w dzień, ale to ja tyle także boje się wizyty.... ze będzie coś nie tak
 
Tak bo jezeli z ciaza nic sie nie dzieje to u nas wizyty sa co 4 tygodnie nie czesciej bo nie ma takiej koniecznosci
Lekarz powiedział że wszystko jest ok i następna wizyta za miesiąc a jak coś się będzie działo to mam dzwonić.. Mam nadzieję że dotrwam do tej wizyty, chociaż mam wrażenie że wieki minął zanim ona przyjdzie [emoji33]
Ja na filmach to też płaczę, albo łzy w oczach a mąż się śmieje ze jestem hormon i tak do mnie mówi teraz[emoji28] będzie wszystko dobrze, zobaczysz [emoji846] jak masz dobre przeczucie to tym bardziej [emoji4]
 
Ja dziś o 20 USG. Siedzę jak na szpilkach...
Powodzenia!

Z ostatniej @ dzis 6+6 nie widzi serduszka a powinno juz byc. Jeśli w przyszłym tyg nie będzie to lipa 😭
Czasem w 7 a nawet i 8 dopiero widać. Trzymam kciuki!

Cześć wszystkim przyszłym mamom😉 dlugo obserwowałam grupę i czytałam forum. Z mezem staralismy się o maluszka 2 lata. I niespodzianka, udało się 😁 Dziś 9 tydzień. Byliśmy mega zdziwieni bo ostatna wizyta 6.01 i nic nie było, więc przygotowana bylam do rozpoczęcia kolejnej stymulacji. Dla spokojnej głowy zrobiłam test 20.01 i pojawił się cud. Jesteśmy już po pierwszej wizycie, kolejna 20.02. Jakoś jeszcze w to wszystko nie wierzymy. Tylu lekarzy juz przerabialiśmy i kazdy zalecał wizytę w klinice niepłodności 😑 a tu proszę.
Gratulacje! 😊
 
Cześć Dziewczyny, bardzo dziękuję za Wasze wsparcie ❤️
Jestem po wizycie, Maleństwo na szczęście ma się dobrze i rośnie. Uff :)
Niestety okazało się, że się zrobił krwiaczek i to przez to to plamienie, więc mam dodatkowo oprócz Duphastonu i No-spy zacząć brać Luteinę dopochwowo i się mocno oszczędzać. Lekarz powiedział, że sobie z tym poradzimy, więc jestem lepszej myśli, bo mu ufam.
 
reklama
Po drugim usg kolejne wizyty są co miesiąc a nie co 2 tyg.
Ja niedawno miałam wizytę, w 6+3, wszystko jest dobrze, na następną wizytę mam przyjść za miesiąc, no chyba żeby cokolwiek się działo. Jak zobaczyłam serduszko stres zszedł, już tak nie świruję - myślę że raz w miesiącu w zdrowej ciąży bez niepokojących objawów wystarczy...
 
Do góry