reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Na typ etapie to wzdęcia a nie brzuszek ciążowy ;) zwłaszcza, że pojawia się wieczorem.

W ogóle to powinniście się cieszyć, że macie bezobjawowe ciąże. Serio nudności czy wymioty to nic przyjemnego :p chcecie to mogę się wymienić. Nie stresujcie się bez potrzeby bo to stres wpływa negatywnie na ciążę a nie brak objawów.
Mysle ze w tym 9-10tyg to normalne jest ze brzuszek moze jednak troche sie powiększyć:) skoro rano tez jest większy niz przed ciaza. Jednak macica sie powieksza, noe kest tp jeszcze widoczny dla innych ciazowy brzuszek
 
reklama
Spokojnie mi tez nic nie dolega, piersi nie bola nawet. :) ogolnie na pocxatku ciazy nie mialam checi na jedzenie a teraz moge co chwila cos jesc, a i wzdecia i gazy tak, niestety czesto.. rano brzuszek mniejszy, wieczorem duzo wiekszy, ale widze ze nie tylko ja tak mam :)
oj, ja tez bym mogla ciagle jesc i pic..Najciekawsze jest to, ze moglabym pic..np. cole, sprite..a ja takich napojow nigdy nie pije... bo nie lubie :p a od kilku dni..przechodzac obok tych cukrowych bomb, az mna trzesie... :O :D
 
Dzięki dziewczyny za wsparcie. Juz mi pobrali krew, czeksm na lekarza
Strach ogromny
Trzymam mocno kciuki!! 😘

No u mnie tez było wszystko dobrze na ostatniej wizycie, ale ja tez mam wrażenie ze to wieki.

Hahahahahha, hormon niezła ksywka [emoji23][emoji23]
Ja nie panuje nad sobą momentami, aż mi wstyd 🤣 ale zrobiłam sobie wczoraj hennę, nie jest szkodliwa?
I dziś idę na hybrydy :)
Z panowaniem nad sobą to i ja mam problemy 🤣 henna to w sumie nie wiem bo nie robiłam jeszcze w ciąży... A co do hybryd to ja powiedziałam że jestem w ciąży i zrobiła mi nie wiem jak to się nazywa fachowo taki podkład to się kładzie najpierw i potem na to już lakiery hybrydowe... To chyba baza się nazywa to zrobiła mi nie na kwasach a jakąś inną i tak o 😉
 
Mysle ze w tym 9-10tyg to normalne jest ze brzuszek moze jednak troche sie powiększyć:) skoro rano tez jest większy niz przed ciaza. Jednak macica sie powieksza, noe kest tp jeszcze widoczny dla innych ciazowy brzuszek
Ale mi chodziło o to, że rano nie ma brzuszka a wieczorem jest. Wtedy to na pewno wzdęcia :p a jak ktoś cały czas ma już większy brzuszek to już ciążowy. To moja 4 ciąża więc wiem o co chodzi ;)
 
oj, ja tez bym mogla ciagle jesc i pic..Najciekawsze jest to, ze moglabym pic..np. cole, sprite..a ja takich napojow nigdy nie pije... bo nie lubie :p a od kilku dni..przechodzac obok tych cukrowych bomb, az mna trzesie... :O :D

Hahaha, ja jestem cały czas głodna. Zjem coś i zaraz znowu bym mogła jeść, a wcale tak malutko nie jem. Wczoraj na obiad bul schabowy, ziemniaczki i buraki. To tyle nawalilam sobie ziemniaków, ze normalnie nigdy bym tyle nie zjadła :oo
 
reklama
Do góry