reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Co Ty opowiadasz!!! Tak późno masz następna wizytę!!!!! [emoji33][emoji33][emoji33] to ja od 29 czekam, do 18 i wydaje się całe wieki :o

W sumie dorbze mowisz tez mam wzdęcia, a nie brzuch hahahaha. Brakowało mi tych słów 🤣 napadły złości takiej niekontrolowanej tez mam, plus wczoraj oglądając filmik chciało mi się płakać. Wiem, ze jestem małpa, ale mojemu partnerowi musiałam powiedzieć, ze nie chce żeby się nastawiał na niewiadomo co, żeby być dobrej myśli, ale jednak nie chce sobie wbijać do głowy bo jie chce być bardziej zawiedziona. Ale przeczucie mam dobre.
Lekarz powiedział że wszystko jest ok i następna wizyta za miesiąc a jak coś się będzie działo to mam dzwonić.. Mam nadzieję że dotrwam do tej wizyty, chociaż mam wrażenie że wieki minął zanim ona przyjdzie 😱
Ja na filmach to też płaczę, albo łzy w oczach a mąż się śmieje ze jestem hormon i tak do mnie mówi teraz😅 będzie wszystko dobrze, zobaczysz 🙂 jak masz dobre przeczucie to tym bardziej 😊
 
Dokładnie mdłości to nic fajnego również mogę się zamienić .
Co do brzucha to mnie w 1 ciąży od razu wysadziło pamietam, ze w 10 tyg mialam już mały brzusio i to nie były wzdęcia a teraz 8tc i brzuch płaski a będą bliźniaki więc powinien być większy. Z innych dolegliwości to piersi są takie pełniejsze i czuję je :)
 
Cześć dziewczyny. Mąż zrobił mi piękną niespodziankę pod choinkę w tym roku i na 43 urodziny. Miała być menopauza a jest 6t5dni. Maluszek miał w zeszłym tygodniu 3mm i biło serduszko i mam nadzieję że rośnie. Jestem dobrej myśli bo mdłości nie odpuszczają, nawet sucha bułka i woda nie dają się wcisnąć. Wieczorami masakra. Muszę zrobić badania genetyczne bo w tym wieku to ciąża podwyższonego ryzyka ale mam nadzieję że będzie dobrze. Trzymam kciuki za walczące o maluszki. Nie poddawajcie się.
Gratulacje! Ostatnio czytałam, ze po 40 ryzyko chorób genetycznych wręcz spada! Między 35-40 to 1 na 250 przypadków a po 40 r.ż. 1 na 1000. :)

oraz pytanie do bardziej doświadczonych bo to moja 1sza w życiu ciąża :) Czy te tzw. „Poranne mdłości” to musza być wymioty czy samo uczycie mdłości tez się do nich zalicza?
 
Lekarz powiedział że wszystko jest ok i następna wizyta za miesiąc a jak coś się będzie działo to mam dzwonić.. Mam nadzieję że dotrwam do tej wizyty, chociaż mam wrażenie że wieki minął zanim ona przyjdzie [emoji33]
Ja na filmach to też płaczę, albo łzy w oczach a mąż się śmieje ze jestem hormon i tak do mnie mówi teraz[emoji28] będzie wszystko dobrze, zobaczysz [emoji846] jak masz dobre przeczucie to tym bardziej [emoji4]

No u mnie tez było wszystko dobrze na ostatniej wizycie, ale ja tez mam wrażenie ze to wieki.

Hahahahahha, hormon niezła ksywka [emoji23][emoji23]
Ja nie panuje nad sobą momentami, aż mi wstyd 🤣 ale zrobiłam sobie wczoraj hennę, nie jest szkodliwa?
I dziś idę na hybrydy :)
 
czesc dziewczyny :-)
Jak dzis wasze samopoczucie? Mie dzis strasznie mdli..i w ogole czuje sie ciagle jakbym byla chora... :/

I co z tym torbielem? Pytam bo mi też na USG wyszlo😔
mi tez wyszla jakas cysta.. ginekolozka powiedziala, ze bedziemy obserwowac, zeby sie nie martwic, bo wiele kobiet w ciazy ma jakies torbiele.. yh. No nic, to idac za "rada" dziewczyny, nie mozemy sie martwic :-)
Ja znowu plamie, tym razem bardziej krew. Jade zaraz do szpitala
trzymam mocno kciuki, by wszystko bylo w porzadku :-*
 
Co Ty opowiadasz!!! Tak późno masz następna wizytę!!!!! [emoji33][emoji33][emoji33] to ja od 29 czekam, do 18 i wydaje się całe wieki :o

W sumie dorbze mowisz tez mam wzdęcia, a nie brzuch hahahaha. Brakowało mi tych słów 🤣 napadły złości takiej niekontrolowanej tez mam, plus wczoraj oglądając filmik chciało mi się płakać. Wiem, ze jestem małpa, ale mojemu partnerowi musiałam powiedzieć, ze nie chce żeby się nastawiał na niewiadomo co, żeby być dobrej myśli, ale jednak nie chce sobie wbijać do głowy bo jie chce być bardziej zawiedziona. Ale przeczucie mam dobre.
Po drugim usg kolejne wizyty są co miesiąc a nie co 2 tyg.
 
Gratulacje! Ostatnio czytałam, ze po 40 ryzyko chorób genetycznych wręcz spada! Między 35-40 to 1 na 250 przypadków a po 40 r.ż. 1 na 1000. :)

oraz pytanie do bardziej doświadczonych bo to moja 1sza w życiu ciąża :) Czy te tzw. „Poranne mdłości” to musza być wymioty czy samo uczycie mdłości tez się do nich zalicza?
niektore kobiety nie wymiotuja (jak ja :p) za to wlasnie mdli je... i to nie tylko rankiem...
czasem mdli mnie w poludnie..a czasem nawet po poludniu, wieczorem przechodzi.. :/
 
reklama
Hej. Dziś mija 10+0 i powiem Ci że tez mam tylko bolące piersi. Są większe i nabrzmiale. Ból brzucha już minął i czasami coś tam odczuwam. Też się stresuje bo wizyta dopiero 20.02. Mdłości też już nie mam i stresuje się czy wszystko jest ok. Miesiąc bez zrobienia usg to jakaś masakra☹ A jak Wasze brzuszki,urosły coś?
u mnie w poprzednich ciazach brzuszek pojawil sie dopiero ..po 21 tygodniu. Wczesniej nic nie bylo widac. :)
 
Do góry