reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Kiepski dzień dzisiaj... :/ kilka dni nie miałam plamień, w poniedziałek maleństwo na usg miało się dobrze... A dzisiaj nudności zelżały/ustapily, ból piersi też, a pobolewa brzuch i pojawiły się plamienia /krwawienia przy wizytach w WC czerwone i brunatne :(
Dzwoniłam do lekarza, najpierw kazał brać dalej leki (duphaston, no-spa) i powiedział, że widocznie tak już mam, że plamię. Przy drugiej rozmowie (zadzwoniłamkkilka h później, bo się niepokoiłam) zalecił też leżeć. Powiedział, że nie ma co jechać na IP, bo nic więcej nie wymyślą niż powyższe zalecenia. Jutro przyjmie mnie na dodatkowej wizycie. Chyba nie muszę mówić, że się martwię... :( Trzymajcie proszę kciuki.
Trzymam mocno kciuki! ✊🏼

Wyobrazcie sobie ze siedzielismy w szpitalu do 3:15 i nas nie przyjeli! Zadnen lekarz nue zszedl, ponoc operacja, ale tyle h? Masakra. Poki co nie plamie. Dzis jedziemy do innego szpitala, tam juz moja noga nie postanie
Co Ty mówisz 😮 Trzymam kciuki za kolejny szpital...

@Blanca86 , @Re-Se - dziękuję bardzo, bardzo! 😘
 
Trzymam kciuki i przytulam :*
Kiepski dzień dzisiaj... :/ kilka dni nie miałam plamień, w poniedziałek maleństwo na usg miało się dobrze... A dzisiaj nudności zelżały/ustapily, ból piersi też, a pobolewa brzuch i pojawiły się plamienia /krwawienia przy wizytach w WC czerwone i brunatne :(
Dzwoniłam do lekarza, najpierw kazał brać dalej leki (duphaston, no-spa) i powiedział, że widocznie tak już mam, że plamię. Przy drugiej rozmowie (zadzwoniłamkkilka h później, bo się niepokoiłam) zalecił też leżeć. Powiedział, że nie ma co jechać na IP, bo nic więcej nie wymyślą niż powyższe zalecenia. Jutro przyjmie mnie na dodatkowej wizycie. Chyba nie muszę mówić, że się martwię... :( Trzymajcie proszę kciuki.
 
Cześć dziewczyny! ja też po wczorajszej wizycie i na szczeście u nas wszystko ok:) serduszko bije!:) <3To najważniejsze no i ciąza na razie wygląda na tydzie młodszą niż z OM ale to nic. Odetchnełam wczoraj bardzo jak zobaczyłam tą kropkę:) nastepna wizyta 26 lutego.
Gratuluje innym dziewczynkom pieknych dużych dzieciaczków na USG. @isanessa @Doubler @cosmolady trzymam mocno za Was kciuki:*
 
Cześć dziewczyny. Mąż zrobił mi piękną niespodziankę pod choinkę w tym roku i na 43 urodziny. Miała być menopauza a jest 6t5dni. Maluszek miał w zeszłym tygodniu 3mm i biło serduszko i mam nadzieję że rośnie. Jestem dobrej myśli bo mdłości nie odpuszczają, nawet sucha bułka i woda nie dają się wcisnąć. Wieczorami masakra. Muszę zrobić badania genetyczne bo w tym wieku to ciąża podwyższonego ryzyka ale mam nadzieję że będzie dobrze. Trzymam kciuki za walczące o maluszki. Nie poddawajcie się.
 
Hej dziewczynki. Mnie bolą tylko piersi żadnych innych objawów nie mam, czasem jestem senna w dzień, ale to ja tyle także boje się wizyty.... ze będzie coś nie tak
 
reklama
No i jestem Po wizycie. Dziecko żyje bo serce mu bije. Z okresu daty wyliczyć się nie da bo okresy nieregularne. Usg podpowiada ze to 8 tc. Tsh oczywiście w granicach podwyzszonego bo prawie 4 więc witaj o euthyroxie czyli powtórka z rozrywki. Za tydzień mam przyjść z morfologia to założymy kartę ciąży. Nie mam ani zdjęcia płodu ani nie zapamiętałam jego wymiarów no trudno, wygląda typowo jak fasola tyle ze z sercem taka. Lubię takich lekarzy " o pani 4 ciąża to nie będziemy się rozgadywac bo pani wie co i jak" :)
To ja tak ze swoim a druga ciąża to nie ma co się rozdrabniać. Czasami to jest takie olewcze ale dla lekarzy to chleb powszedni.
 
Do góry