reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Z wróżby wyszło tak: chłopak, dziewczynka, dziewczynka. A jedną dziewczynkę już w domu mam więc jej nie policzyło. Ja chcę jeszcze jedno i koniec;) dwa razy wyszło to samo
 
reklama
Ale wysyp bliźniaków!! Gratuluję, bliźniaki to super rzecz :).
@olaaa7 który masz dokładnie tydzień i dzień? Ja mam dzisiaj rowno 10tydzień i moja doktor powiedziała, że też mogę zahaczyć o sierpień.
 
ja też to biorę jeszcze zanim zaszłam to brałam ale one na mdłości jest za słaby. Czasem wydaje mi się że mdłości to są tylko przy pierwszej ciąży. Trzeba przetrwać.
Nieee...z mdlosciami jak ja na loterii a może zależy od wieku...tez nie...no nie wiem, u mnie pierwsze dwie ciąże zero mdlosci, trzecia i obecna to tragedia!!! Ledwo żyje przez to, czasami mam wrażenie że życie traci sens przy tych wymiotach.
 
Booosze masakra te ceny. W środę idę na pierwszą z nfz i pewnie będzie dziwnie patrzał bo to będzie już leciał 12 tydzień. Mam zamiar tam chodzić tylko z uwagi na skierowania na badania. 11 lutego mam drugą prywatną i moja lekarka wymaga na każdą wizytę morfologię i mocz więc wiadomo że i tak będę musiała robić z własnej kieszeni czasami jakieś badania bo wątpie, żeby z nfz dawali tak często skierowania.
Badań jeszcze żadnych nie robiłam. Jakoś w listopadzie miałam robione tst morfologię i mocz bo wysłała mnie rodzinna i chyba potem jeszcze jakoś w grudniu tsh żeby sprawdzić czy spada po zwiększonej dawce euthyroxu. Na następną prywatną wizytę mam zrobić tylko morfologię, mocz, tsh i wit d3. Trochę się zdziwiłam że tylko tyle, no ale chyba lekarka wie co robi. Jak dostanę skierowanie od tego z nfz na inne badania to wiadomo też zrobię.
Ja wczoraj miałam wizytę na nfz ale taki konował, że nie wiem czy jeszcze pójdę do niego, nie pytał czy na coś się leczę, nie zalecił żadnych leków, witamin i nie dał też skierowania na badania. Kończę dziś 6 tydzień i mam się zgłosić za 2 tygodnie.
Wolę chyba do Luxmedu jeździć, chociaż mam dalej i osobno lekarz i usg.
U mnie wczoraj czyli 5+6 był pęcherzyk 10mm, kolejne usg mam w poniedziałek wieczorem, myślicie że w ciągu tych 4 dnia może pojawić się ❤️?
 
reklama
Ja wczoraj miałam wizytę na nfz ale taki konował, że nie wiem czy jeszcze pójdę do niego, nie pytał czy na coś się leczę, nie zalecił żadnych leków, witamin i nie dał też skierowania na badania. Kończę dziś 6 tydzień i mam się zgłosić za 2 tygodnie.
Wolę chyba do Luxmedu jeździć, chociaż mam dalej i osobno lekarz i usg.
U mnie wczoraj czyli 5+6 był pęcherzyk 10mm, kolejne usg mam w poniedziałek wieczorem, myślicie że w ciągu tych 4 dnia może pojawić się ❤?
Daj mu może szansę, ja chodzę prywatnie i dopiero na drugiej wizycie w 9tc miałam założoną kartę ciąży.
 
Do góry