reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny a ja wręcz odwrotnie, przy tej ciąży póki co jestem spokojna, spokojnie czekam na termin wizyty a mam w czwartek nfz i w poniedziałek luxmed. Zdałam sobie sprawę, że moje rozkminki czy jest dobrze, czy nie czy CPM nic tu nie pomogą, nie zmienię tego. Jak to się mówi: tylko spokój nas uratuje 😉
Chociaż w niedzielę też ryczałam jak bóbr ale to z bezsilności i troski o zdrowie syna, więc myślę że hormony nie miały tu wpływu a wręcz wzgląd na dobro ciąży otrząsnełam się z tego płaczu.
Przy tym czuję się całkiem dobrze, nie mam mdłości i udaje mi się czasem zapomnieć, że jestem w ciąży ☺️, chociaż to akurat może się zmienić w każdej chwili 🤢
 
Dziewczyny spróbuję tutaj u was bo sama nie wiem co robić .
Brała któraś clo i miała przy tym monitoring jest to w ogóle realne prawdopodobne żeby pękło po clo 4, 5 pecharzykow . Jeśli bralyscie clo to ile mialyscie pecharzykow dominujących ile pękło.
 
Dziewczyny a ja wręcz odwrotnie, przy tej ciąży póki co jestem spokojna, spokojnie czekam na termin wizyty a mam w czwartek nfz i w poniedziałek luxmed. Zdałam sobie sprawę, że moje rozkminki czy jest dobrze, czy nie czy CPM nic tu nie pomogą, nie zmienię tego. Jak to się mówi: tylko spokój nas uratuje 😉
Chociaż w niedzielę też ryczałam jak bóbr ale to z bezsilności i troski o zdrowie syna, więc myślę że hormony nie miały tu wpływu a wręcz wzgląd na dobro ciąży otrząsnełam się z tego płaczu.
Przy tym czuję się całkiem dobrze, nie mam mdłości i udaje mi się czasem zapomnieć, że jestem w ciąży ☺, chociaż to akurat może się zmienić w każdej chwili 🤢

Ja nie mog3 doczekac sięwizyty ale to dla tego ze chcezobaczyć mojego bombelka.
Tak podchodze na spokojnie bo jak ma sie cos stac to sie stanie w każdej chwili i panika i zamartwianie sie nic tu nie da
 
Dziewczyny spróbuję tutaj u was bo sama nie wiem co robić .
Brała któraś clo i miała przy tym monitoring jest to w ogóle realne prawdopodobne żeby pękło po clo 4, 5 pecharzykow . Jeśli bralyscie clo to ile mialyscie pecharzykow dominujących ile pękło.
Ja brałam akurat w tym cyklu. U mnie tym razem 1 dominujący pęcherzyk ale dawka była niewielka bo jestem po zespole hiperstymulacji - wtedy było 26 pęcherzyków . Więc tak czasami się zdarza że jak za dobrze organizm zareaguje jest więcej pęcherzyków
 
reklama
A ty w niemczech jesteś? Kiedy miałaś pierwsze usg?

Tak, pierwsze usg miałam 6+3, a w pierwszej ciąży też tak samo. Potem wizyty (z USG) były co miesiąc, a pod koniec co 2 tygodnie. Jutro mam drugą wizytę czyli po 2 tyg od pierwszej na założenie karty. A Ty który tydzień i jak wizyty?

W jakim miescie mieszkasz? Może jesteśmy sąsiadkami [emoji56]

Frankfurt nad Odrą[emoji4] a Ty?

Ja leżałam w wannie i zawołałam męża. Zapytałam czy w czwartek wszystko będzie dobrze? A on mówi no a czemu miałoby nie być a ja popłakałam się zanim odpowiedziałam, a co jeśli okaże się że coś jest nie tak a ja się już tam nastawiłam i w płacz. Ja ogólnie dużo płaczę teraz [emoji23]

Ja ryczę jak opętana na tym programie na polsacie 112[emoji85] tam zawsze jest jakiś wypadek i ludzie dzwonią na pogotowie[emoji51] A jeszcze ten program „mój nowy dom” te biedne rodziny[emoji24]
 
Do góry