reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny,a jak u Was z seksem? Ja nie mam kompletnie ochoty,a mąż poszkodowany 🙄 Jak już się przekonam to jakiś taki dziwny strach mnie ogarnia.. Chyba ta ciąża całkowicie zamieszala mi w głowie 🤔🤔
U mnie tez od czasu ciazy brak ochoty na seks, natomiast maz wrecz przeciwnie, zawsze ma ochote, codziennie.. smieje sie z niego, bo jak sie staralismy to byl zmeczony to to to tamto i to ja musialam inicjowac a odkad jestem w ciazy to on ciagle ma ochote. Choc my teraz tak ostroznie i rzadziej po tej krwi po jednym
 
Mój za to marudzi że od 3 tygodni nic nie było ale jak mu proponuję to mówi że poczeka, za bardzo się boi że sam będzie miał zapalenie pęcherza mimo że wyniki już dobre ;p a ja ochotę mam, tak jakoś od tygodnia... Ale pewnie poczekamy do czwartku na zielone światło od lekarza
 
Oby te objawy szybko przeszły 😂 widzisz już jakiś zmiany brzuszka ? U mnie prawie od samego początku (tak samo jak w pierwszej ciąży ) jakby ktoś go napompował 😂

U mnie tylko delikatne zaokrąglenie nad spojeniem łonowym, ale po pierwsze jestem wysoka i szczupła, więc miejsca jest dużo, po drugie to moja pierwsza ciąża ( w której brzuch się powiększa) a w pierwszej ciąży brzuch widać później a po trzecie mam tyłozgięcie macicy, a przy tyłozgięciu brzuch widać później. Więc tak szybko brzuszka się nie spodziewam :)
 
U mnie tylko delikatne zaokrąglenie nad spojeniem łonowym, ale po pierwsze jestem wysoka i szczupła, więc miejsca jest dużo, po drugie to moja pierwsza ciąża ( w której brzuch się powiększa) a w pierwszej ciąży brzuch widać później a po trzecie mam tyłozgięcie macicy, a przy tyłozgięciu brzuch widać później. Więc tak szybko brzuszka się nie spodziewam :)
Nie wiedzialam ze to tak z tylozgieciem. Ja mam to wiadomo czemu płaska jestem dalej:)
 
Wybieram sie jutro na badania krwi, w diagnostyce w ktorej chce je robic zawsze sa mega kolejki (bo to przy szpitalu i poradniach). Czy korzystacie z przywileju i chodzicie juz bez kolejki np na pobranie krwi?
 
reklama
Ja jak siedziałam z gorączka wtedy co miałam grype to poprosiłam żeby mnie przepuścili i bez problemu weszłam pierwsza na badania:)
 
Do góry