reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Kobietki, a czy Wy już wybrałyście położną środowiskową? Korzystacie z usług Szkół Rodzenia? Z tego co słyszę to ten 20/21 TC to najlepszy czas, żeby się tym zająć, ale jestem totalnie zielona w temacie....nie wiem co trzeba, a co można itd. Podpowiecie coś? Jakie powinny być kolejne kroki?
 
reklama
Ja nie mam nikogo i tez kompletnie zielona jestem w tym temacie..
Kobietki, a czy Wy już wybrałyście położną środowiskową? Korzystacie z usług Szkół Rodzenia? Z tego co słyszę to ten 20/21 TC to najlepszy czas, żeby się tym zająć, ale jestem totalnie zielona w temacie....nie wiem co trzeba, a co można itd. Podpowiecie coś? Jakie powinny być kolejne kroki?
 
Kobietki, a czy Wy już wybrałyście położną środowiskową? Korzystacie z usług Szkół Rodzenia? Z tego co słyszę to ten 20/21 TC to najlepszy czas, żeby się tym zająć, ale jestem totalnie zielona w temacie....nie wiem co trzeba, a co można itd. Podpowiecie coś? Jakie powinny być kolejne kroki?
Ja wybrałam sobie jedna z położnych przypisanych do naszego obszaru zamieszkania. Jak narazie prowadzimy spotkania online. Szkoły rodzenia przez wirusa nie funkcjonują normalnie. Jak tylko będzie możliwość organizujemy spotkanie na żywo.
 
Dziewczyny wracam do Was wrześniowych mam z dobrą nowiną mogę chyba pomału zacząć się tu udzielać bo dziś odebram wyniki amniopunkcji o będzie dziewczynka kariotyp prawidłowy 😊 od 12 marca wylałam morze łez i dostarczyłam swojemu Malenstwu strasznego stresu... Przypomnę ze wychowuję Synka z zespołem genetycznym i wadą serduszka.. 13 lat decydowaliśmy się na drugie maleństwo 🥰
Termin mam na ok 24. 09 😊👧
Wczoraj miałam wizyte kontrolną, niby wszytsko ok, tylko moja waga pędzi w górę bo 21 tyg a już 6 kg na plusie, ja zajadam stres i smutki a jeszcze ten 👑wirus i to siedzenie w domu.. Ojj będzie ciężko to później gubić.. No ale trudno zdrówko najważniejsze o resztę będziemy martwić się później..
 
Dziewczyny wracam do Was wrześniowych mam z dobrą nowiną mogę chyba pomału zacząć się tu udzielać bo dziś odebram wyniki amniopunkcji o będzie dziewczynka kariotyp prawidłowy [emoji4] od 12 marca wylałam morze łez i dostarczyłam swojemu Malenstwu strasznego stresu... Przypomnę ze wychowuję Synka z zespołem genetycznym i wadą serduszka.. 13 lat decydowaliśmy się na drugie maleństwo [emoji3059]
Termin mam na ok 24. 09 [emoji4][emoji66]
Wczoraj miałam wizyte kontrolną, niby wszytsko ok, tylko moja waga pędzi w górę bo 21 tyg a już 6 kg na plusie, ja zajadam stres i smutki a jeszcze ten [emoji146]wirus i to siedzenie w domu.. Ojj będzie ciężko to później gubić.. No ale trudno zdrówko najważniejsze o resztę będziemy martwić się później..
Cześć, takie wiadomości to lubimy [emoji7]Zdrówka[emoji3][emoji272]
 
Kobietki może któraś miała podobne wyniki? Wizytę mam dopiero we wtorek. To moja pierwsza ciąża.
IMG_20200507_152048.jpeg
IMG_20200507_152026.jpeg
 
Kobietki może któraś miała podobne wyniki? Wizytę mam dopiero we wtorek. To moja pierwsza ciąża. Zobacz załącznik 1116534Zobacz załącznik 1116535
Najprawdopodobniej infekcja bakteryjna, ja miałam takie wyniki przy zapaleniu pęcherza. Nie masz objawów?
Lekarz pewnie da skierowanie na posiew. Jeśli chodzisz prywatnie i i tak płacisz za badania, poszłabym od razu jutro by na wtorek mieć wyniki.
A ketony w moczu dziewczyny pisały że czasami są jak się przeglodzisz na noc.
 
Najprawdopodobniej infekcja bakteryjna, ja miałam takie wyniki przy zapaleniu pęcherza. Nie masz objawów?
Lekarz pewnie da skierowanie na posiew. Jeśli chodzisz prywatnie i i tak płacisz za badania, poszłabym od razu jutro by na wtorek mieć wyniki.
A ketony w moczu dziewczyny pisały że czasami są jak się przeglodzisz na noc.
No właśnie nie mam żadnych objawów, nic. Czuję się normalnie, normalnie chodzę do toalety, nic mnie nie boli, no nic.
 
reklama
No właśnie nie mam żadnych objawów, nic. Czuję się normalnie, normalnie chodzę do toalety, nic mnie nie boli, no nic.
To częste w ciąży dlatego robi się od razu posiew żeby zobaczyć czy na pewno bakterie są w moczu i w jakiej ilości. Zapobiegawczo polecam wziąć urosept i pić dużo wody i herbaty z pokrzywy
 
Do góry